نمایشگاه خوشنویشی 60 هنرمند مشهدی برگزار شد

 نمایشگاه خوشنویشی 60 هنرمند مشهدی برگزار شد
در نگارخانه رضوان و به مناسبت دهه میلاد امام رضا(ع)؛
نمایشگاه خوشنویشی 60 هنرمند مشهدی برگزار شد
نمایشگاه خوشنویسی 60 هنرمند و استاد خوشنویسی مشهدی به مناسبت دهه میلاد امام رضا(ع) در نگارخانه رضوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، معاون هنري موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي، در این خصوص گفت: به مناسبت دهه میلاد 70 اثر از 60 هنرمند مشهدی در نگارخانه رضوان به نمایش گذاشته شد.
علي ثابت نيا اظهار داشت: این آثار در حوزه رضوی و در خصوص شخصیت امام رضا(ع) بود که در قالب خوشنویسی توسط اساتید برجسته و هنرمندان مطرح مشهدی تولید شده است و در این نمایشگاه عرضه شد.
معاون هنري موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي همچنین در ادامه به برگزاري همزمان نمایشگاه میلاد در میلاد در تهران اشاره کرد و بیان داشت: در این نمایشگاه آثار هنرمندان خراسانی در برج میلاد تهران به نمایش در آمده است.
ثابت نيا تصریح کرد: آثار محسن توسلی، محمد علی فراستی و کاظم خراسانی در مضامین القاب، مدایح و روایات رضوی و در تکنیک نقاشی خط در یکی از گالری های برج میلاد عرضه شده است.
وی افزود: در این نمایشگاه 90 اثر به نمایش در آمده و علاقه مندان می توانند تا 21 مهرماه سال جاری از این نمایشگاه دیدن کنند.
معاون هنري موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي همچنین به اجرای این نمایشگاه در تهران اشاره کرد و بیان داشت: ما معتقدیم امام رضا(ع) تنها مختص به مشهد نیست بلکه مختص به همه دنیا است و در این خصوص سعی کردیم فعالیت هایمان را گسترش دهیم و برای معرفی شخصیت این امام بیشتر تلاش کنیم.
تاريخ: ۱۳۹۰/۷/۱۴