آثار منثور
 
غریب قریب 2
 
جلد دوم رمان غریب قریب به نویسندگی سعید تشکری که در 12 بخش و 2 جلد نفیس منتشر شده است به تاریخچه حرم مطهر رضوی طی دوره های مختلف تاریخی نوغانیان، سامانیان، غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان، چنگیزی ها، ایلخانان، تیموریان، صفویان، افشاریان و قاجاریه می پردازد.
 جلد دوم  این رمان به مقطع زمانی حمله مغول  تا قاجار  پرداخته است .
قطع : رقعی     شمارگان : 2000   
  غریب قریب
 
رمان غریب قریب به نویسندگی سعید تشکری که در 12 بخش و 2 جلد نفیس منتشر شده است به تاریخچه حرم مطهر رضوی طی دوره های مختلف تاریخی نوغانیان، سامانیان، غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان، چنگیزی ها، ایلخانان، تیموریان، صفویان، افشاریان و قاجاریه می پردازد.
در جلد اول این رمان به مقطع زمانی شهادت امام رضا (ع) تا حمله مغول پرداخته شده است .
قطع : رقعی     شمارگان : 2000
 
   از پشت پنجره 3

(مجموعه نمایشنامه های کودک و نوجوان رضوی )

نویسندگان : منوچهر اکبرلو ، سید جواد اشکذری ، محمد برومند ، رئوف دشتی ، حسن دولت آبادی ، مهدی سیم ریز ، طلیعه طریقی ، داوود فتحعلی بیگی ، داوود کیانیان ، امیر مشهدی عباس

طرح جلد : مسعود نجابتی

تصویر سازی جلد : برگرفته از اثر سمانه مطلبی ( منتخب آثار دومین دوسالانه تصویرگری نیایش )

چاپ اول :تابستان 1394     شمارگان :1000 جلد

 
 
از پشت پنجره  2

این کتاب حاوی 6 نمایشنامه رضوی به نام‌های «وقت خوب مصائب»، «هفت دریا شبنمی»، «نهان خانه»، «هامبورگ، بصره، قوچان»، «سلاخ» و «نقشبند» بوده  که توسط سعید تشکری نویسنده و نمایشنامه نویس مشهدی به رشته تحریر درآمده است.
در«وقت خوب مصائب» به نقد جامعه‌ای پرداخته شده که آدم‌ها سر جای خود قرار ندارند و هیچ کس علائق شعورمند نویسنده‌ای خوش‌ذوق را نمی‌یابد تا اینکه او در حرم حضرت رضا (علیه السلام) تنها می‌ماند و...
پنج نمایشنامه دیگر کتاب نیز در همین فضا و بدون هیچ شباهتی به‌هم نوشته شده‌اند و تفاوت اصلی آنها با گونه‌های دیگر منتشر ‌شده در این زمینه حضور تخیلی مستند و مقدس در آن است.این کتاب در پاییز 1392 به چاپ رسیده است .

 

قطع: رقعی         تعداد صفحات: 184          شمارگان: 1000  
 
   از پشت پنجره  1


 مجموعه حاضر، اولین مجلد از سلسله نمایشنامه های رضوی است که در سال 1391و  با هدف حمایت از آثار ادبی و هنری ارزشمند، بویژه در عرصه معارف رضوی به زیور چاپ آراسته گردیده است. این کتاب شامل 4 نمایشنامه با عناوین آگراندیسمان، شبهای حرم، پناهنده و بچه های بهشت به ترتیب  از حامد امان پور قرایی، محمد مهدی خاتمی، عباس جانفدا و مهدی سیم ریز است.

 
قطع: رقعی                تعداد صفحات: 84                        شمارگان: 1000