نمایش جاده ولایت در بنیاد رودکی تولید می شود

 نمایش جاده ولایت در بنیاد رودکی تولید می شود
مدير عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی از تولید نمایش جاده ولایت با همکاری بنیاد رودکی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، محمد ضرابی اظهار داشت: در راستای شناسایی بهتر شخصیت امام رضا(ع) با همکاری بنیاد رودکی تصمصیم به تولید نمایش در خصوص جاده ولایت نموده ایم و در حال حاضر نیز روند تکمیلی این نمایش ادامه دارد.
وی ادامه داد: این نمایش به صورت تولید  مشترک موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و بنیاد رودکی در تهران است که  با محوریت مسیر امام رضا(ع) تولید می شود.
مدير عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی اذعان داشت: برای تولید این نمایش از یک تیم کاملا حرفه ای دعوت می شود تا بتوان در این زمینه اثر نمایشی ناب و مناسبی در راستای شخصیت امام رضا(ع) عرضه شود.
ضرابی با بیان اینکه موسسه آفرینش های هنری در بحث تولید نماش از هنرمندان حمایت می کند، اذعان داشت: در این راستا از آثاری که با محوریت امام رضا(ع) تولید شوند برای تمرین و اجرا یآن حمایت می کنیم.
وی همچنین در ادامه از  راهیابی دو اثر نمایشی به جشنواره تئاتر رضوی اشاره کرد و بیان داشت: دو اثر نمایش موسسه آفرینش های ادبی در این جشنواره که در بندر عباس برگزار می شود راه یافته اند.
مدير عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی اذعان داشت: این آثار برای رده سنی کودکان و نوجونان تولید شده است و در خصوص شخصیت و زندگی امام رضا(ع) است که با زبانی ساده و کودکانه روایت می شوند.
ضرابی در ادامه همچنین به تولید کتاب نمایش نامه نویسی در این موسسه اشاره کرد و بیان داشت: چند کتاب نمایش نامه نویسی در خصوص پیرامون زندگی امام رضا(ع) تولیده شده است که این مهم برای نخستین بار صورت گرفته است.
وی در پایان اظهار داشت: البته در حوزه های دیگر از جمله شعر و داستان هم این کتاب ها منتشر شده است ولی در حال حاضر به دنبال انتشار کتاب فیلمنامه نویسی در خصوص پیرمون زندگی و شخصیت امام رضا(ع) هستیم.
 
تاريخ: ۱۳۹۰/۷/۱۴