درخشش مستند «در این بهشت بی‌پایان» در دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)

 درخشش مستند «در این بهشت بی‌پایان» در دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)


در آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) که پنج‌شنبه 23 تیرماه با حضور تولیت آستان قدس رضوی در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، از هاشم مسعودی برای تولید این اثر که روایتی متفاوت از گنجینه هنری سترگ حرم مطهر، معنویت بی‌پایان و خدمت خادمان هنرمند این آستان مقدس است، با اهدای لوح تقدیر و جایزه ویژه تجلیل شد. 
مستند «در این بهشت بی‌پایان» روایتگر اقدامات فنی و هنری در دوران تعطیلی موقت حرم مطهر با نگاهی شاعرانه است که به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تولید و در فروردین سال جاری در سینما هویزه مشهد رونمایی شده بود.
این مستند به کارگردانی محمدصادق رمضانی مقدم و با تهیه‌کنندگی هاشم مسعودی و مجتبی احسانی در مدت 23 دقیقه در شمسه فیلم تولید شده است. متن راوی آن نیز توسط زنده‌یاد سعید تشکری و محمدجواد استادی نوشته شده. آریا عظیم‌نژاد و علی سبحانی نیز به ترتیب تولید موسیقی اثر و مدیریت فیلمبرداری آن را برعهده داشتند. 
این فیلم مستند به گفته عبدالحمید طالبی، رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی علاوه بر انتقال حس معنوی فضای حرم مطهر، روایتگر ثبت تاریخی گوشه‌ای از اقدامات عظیم بازپیرایی و مرمت فاخر حرم مطهر حضرت رضا(ع) در دوران توقف موقت حضور زائران در این آستان ملکوتی از زبان شیخ بهایی در .اثری زیبا و هنری است
تاريخ: ۱۴۰۱/۴/۲۵