مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) میزبان جشن «گل و گلدسته» شد

 مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) میزبان جشن «گل و گلدسته» شد
ویژه برنامه جشن میلاد حضرت رضا(ع) با عنوان «گل و گلدسته» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد. 

 این ویژه برنامه با هدف گرامی‌داشت سالروز ولادت امام هشتم(ع) و ایجاد شور و نشاط معنوی در بین مردم منطقه خواجه‌ربیع مشهد با حضور بیش از 300 نفر و برگزاری برنامه‌های متنوع هنری شامگاه شنبه 21 خرداد 1401 در فضای باز این مجتمع برپا شد. 
سه نمایش مناسبتی با محوریت احادیث امام رضا(ع) با بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان مشهدی و دو سرود زنده امام رضایی توسط گروه‌ سرود نوجوان در جشن گل و گلدسته اجرا شد. خطیبی؛ هنرمند اهل خوزستان نیز در این مراسم به اجرای آواز با حال و هوای این میلاد فرخنده پرداخت.
همچنین این ویژه برنامه جشن میلاد حضرت رضا(ع) همراه با خلق اثر نقاشی‌خط با موضوع «حدیث سلسله الذهب» توسط علیرضا بهدانی؛ هنرمند برجسته مشهدی بود. 
مراسم با اهدای این تابلوی نقاشی‌خط توسط استاد بهدانی به خواننده خوزستانی حاضر و نورافشانی در محل مجتمع امام خمینی(ره) به پایان رسید. 
این مجتمع با هدف ارائه خدمات فرهنگی هنری به مردم منطقه کم‌برخوردار خواجه‌ربیع مشهد توسط آستان قدس رضوی بنا نهاده شده و در سال‌های گذشته نیز میزبان برنامه‌های متنوع از جمله جشن‌های مناسبتی ویژه عموم مردم منطقه در خیابان خواجه‌ربیع 23 بوده است
تاريخ: ۱۴۰۱/۳/۲۲