به همت مؤسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ اجرای زنده آثار هنری در کارگاه نوروزی «بهار زندگی»

 به همت مؤسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ اجرای زنده آثار هنری در کارگاه نوروزی «بهار زندگی»

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، اجرای زنده آثار هنری در کارگاه نوروزی «بهار زندگی» در جوار حرم مطهر رضوی برگزار می شود. 
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، این کارگاه به عنوان یکی از ویژه برنامه‌های نوروزی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی همزمان با نیمه شعبان در غرفه این مؤسسه در ایستگاه بهار زندگی آستان قدس در مسیر پیاده روی خیابان آیت‌الله واعظ طبسی مشهدمقدس برپا شده و تاپایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت  .  
15 هنرمند خوش‌نویس برجسته مکتب هنر رضوان، هر روز چهار استاد و هنرمند، هشت گروه نمایشی ، دو پرده خوان و چهارگروه سرود در این کارگاه نوروزی تا 12 فروردین 1401، از ساعت 18 تا 22، حضور خواهند داشت و به استقبال زائرین و مجاورین می روند  . 

در بخش دیگری از غرفه مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در ایستگاه بهار زندگی، نمایشگاه عکسی با نمایش 32 تابلو عکس منتخب از آثار دوره‌های مختلف جشنواره عکس «خانه دوست» این مؤسسه با حال و هوای بهار و عید نوروز برپا شده است. 
شایان ذکر است، ویژه برنامه نوروزی این مؤسسه تحت عنوان «بهار زندگی» در قالب نمایش، سرود و... در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی طی روزهای 27
 اسفند 1400 تا 12 فروردین 1401 در حال برگزاری است.
 
تاريخ: ۱۴۰۱/۱/۳