اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  3456789101112  بعدي  >>
  کارگردان انیمیشن مشهدی عنوان کرد: کارکردن در مورد حضرت رضا(ع) حس خوبی برای من دارد
کارگردان و انیماتور مشهدی در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی مشهدی بودن خود را از نقاط قوت آثارش دانست و اظهار داشت : امام رضا جزئی از زندگی ماست و کارهایی که در ارتباط با ایشان است جدا از مسئله تکنیک و اجرا برای من حس بسیار خوبی دارند.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  مجری پیشکسوت عرصه کودک و نوجوان عنوان کرد: در کشور ما هنرمندان قدرتمند و خلاقی در زمینه انیمیشن وجود دارد
الهه رضایی مجری پیشکسوت عرصه کودک و نوجوان در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ابراز کرد: باعث خوشوقتی است که موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در حوزه انیمیشن کودک و نوجوان فعالیت گسترده ای دارد و خوشبختانه در کشور ما هنرمندان قدرتمند و خلاقی وجود دارد که می توانند آثار زیبایی را در زمینه انیمیشن ارائه دهند.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  همزمان با شب بزرگداشت مقام احمد بن موسی(ع) « شاهچراغ » شب شعر « ملکوت هشتم»؛ با حضور شاعران ایینی کشور در شهرستان شیراز برگزار می شود
به مناسبت دهه مبارک کرامت و همزمان با شب بزرگداشت مقام احمد بن موسی(ع) «شاهچراغ » ، شب شعر « ملکوت هشتم» با حضور شاعران ایینی کشور در شهر شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  هنرمند نگارگر مشهدی در نمایشگاه « ارادت هنر» خوشحالم که اثر «دعای باران» در ایام فرخنده ولادت حضرت رضا(ع) رونمایی شد
به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه آثارخوشنویسی و نگارگری « ارادت هنر» در نگارخانه رضوان آستان قدس رضوی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به آثار هنری گشایش یافت.

۱۳۹۶/۵/۴ :تاريخ

  شب شعر « ملکوت هشتم» با حضور شاعران ایینی کشور در شهرستان ساری برگزار می شود
به مناسبت دهه مبارک کرامت، با حضور شاعران ایینی کشور شب شعر « ملکوت هشتم» در شهرستان ساری برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ :تاريخ

  مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی» ،« شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» در موسسه فرهنگی قدس رونمایی می شود
با حضور هنرمندان و علاقه مندان به آثار فرهنگی و هنری مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی»، « شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» در محل سالن تئاتر موسسه فرهنگی قدس آستان قدس رضوی رونمایی می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ :تاريخ

  هنرجویان استانهای کم برخوردار؛ در کارگاه اموزشی « بورسیه هنرمندان » مکتب هنر رضوان گرد هم می آیند
توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی کارگاه اموزشی « بورسیه هنرمندان» با حضور اساتید برجسته کشوری و هنرجویان استانهای کم برخوردار در محل مکتب هنر رضوان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

  مجموعه رضوان آستان قدس رضوی در یک دهه فعالیت موفق شده ، اتفاقات خوبی را رقم بزند
به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه آثارخوشنویسی و نگارگری « ارادت هنر» با حضور هنرمندان و علاقه مندان به آثار فرهنگی در محل نگارخانه رضوان آستان قدس رضوی افتتاح شد

۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

  هنرمند نگارگر مشهدی در آیین افتتامیه نمایشگاه « ارادت هنر»؛ بزرگترین افتخار من این است که اثرم را در این ایام به پیشگاه حضرت رضا(ع) هدیه کنم
به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه آثارخوشنویسی و نگارگری « ارادت هنر» در نگارخانه رضوان آستان قدس رضوی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به آثار فرهنگی در محل نگارخانه رضوان آستان قدس رضوی گشایش یافت.

۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

  شب شعر «ملکوت هشتم» در بارگاه حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود
همزمان با روز ولادت خجسته حضرت معصومه(س)، اولین شب شعر «ملکوت هشتم» در دهه کرامت امسال با حضور شاعران آیینی کشور در شهر قم برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

<<  قبلي  3456789101112  بعدي  >>