اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  12345678910  بعدي  >>
  سپید موی غزل سرای شعر آیینی خراسان به ابدیت پیوست
استاد غلامرضا شکوهی شاعر پیشکسوت آیینی کشور و عضو شورای شعر انجمن ادبی رضوی شب گذشته بدلیل عارضه قلبی و مغزی در بیمارستان رسالت تهران درگذشت.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  دبیر جشنواره ملی عکس« خانه دوست» آستان قدس رضوی خبرداد: عکاسان حرفه ای سراسر ایران شهر مشهد و حرم مطهر رضوی را به تصویر می کشند
هجده هنرمند و عکاس حرفه ای از سراسر ایران در پنجمین جشنواره ملی عکس« خانه دوست» که توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می گردد شهرمشهد را از دریچه عکس به تصویر می کشند.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در برنامه اجرای زنده نگاری، نقاشی و نقاشی خط « نقش ارادت» عنوان شد: امیدوارم اثر نگارگری «حدیث سلسله الذهب» مورد توجه، لطف و عطوفت همیشگی امام رضا(ع) قرار گیرد
هنرمند نگارگر مشهدی اظهار کرد: ایام فرخنده دهه مبارک کرامت و میلاد حضرت رضا(ع) مناسبت خوبی بود که روی تصویرسازی «حدیث سلسله الذهب» کار کنیم و امیدوارم این اثر هنری مورد توجه، لطف و عطوفت همیشگی امام رضا (ع) قرار گیرد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  هنرمند نگارگر مشهدی بیان کرد: اجرای زنده در حرم مطهر امام رضا(ع) تجربه ای متفاوت، زیبا و شیرین است
عطاالله شاکری هنرمند نگارگر مشهدی در برنامه اجرای زنده نگاری، نقاشی و نقاشیخط « نقش ارادت» گفت: خوشبختانه برای اولین بار اجرای زنده هنرهای تجسمی در صحن جامع حرم مطهر رضوی صورت گرفته که کاملا تجربه متفاوت ، زیبا و شیرین است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در ویژه برنامه «حصن حصین» آستان قدس رضوی؛ حدیث سلسله الذهب با مشارکت هنرمندان برجسته کشور در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود
حدیث سلسله الذهب توسط گروهی از هنرمندان برجسته کشور در ویژه برنامه «حصن حصین» در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شاعر و مجری توانمند کشور ابراز کرد: شب شعر«ملکوت هشتم» یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است
شاعر و مجری توانمند کشور برنامه شب شعر «ملکوت هشتم» را یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است که به همت موسسه افرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شب شعر«ملکوت هشتم» با عاشقانه سروده های رضوی شاعران برجسته کشور در حرم مطهر رضوی برگزار شد
هم‌زمان با هفتمین روز از ایام فرخنده دهه کرامت، شب شعر «ملکوت هشتم» با حضور شاعران آیینی کشور و جمعی از زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در حرم مطهر رضوی؛ شب شعر « ملکوت هشتم» با حضور شاعران ایینی کشور به ایستگاه چهارم خود می رسد
همزمان با ایام فرخنده دهه کرامت شب شعر « ملکوت هشتم» در حرم مطهر امام رضا(ع) میزبان شاعران ایینی کشور خواهد بود که در این محفل معنوی و ادبی به مدح و ثنای امام مهربانی حضرت علی بن موسیی الرضا (ع) خواهند پرداخت .

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  «شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد
در دهه خجسته کرامت«شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان، با حضور مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی، میهمانان داخلی و خارجی و برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد و شاعران، هنرمندان و علاقه مندان به شعر آیینی در محل سالن اجتماعات مرکز همایش ها و نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان عنوان کرد : برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود
هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان» در مورد برگزاری این کارگاه تخصصی گفت: برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود و در این زمینه یکی از بهترین فکرها و ایده های هنری صورت گرفته که تا به حال برگزار شده است.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

<<  قبلي  12345678910  بعدي  >>