اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  همایش «تعامل هنر و دین» برگزار شد / اگر اثر هنری انسان را به تفکر توحیدی برساند هنر دینی است
به همت دانشگاه هنر و با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، همایش یک روزه «تعامل هنر و دین» در این دانشگاه در تهران برگزار شد.

۱۴۰۳/۲/۱۲ :تاريخ

  با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛ برگزاری همایش یک روزه «تعامل هنر و دین» در دانشگاه هنر تهران
به همت دانشگاه هنر و با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، همایش یک روزه «تعامل هنر و دین»، 11 اردیبهشت 1403 در این دانشگاه در تهران برگزار می‌شود.

۱۴۰۳/۲/۹ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با همکاری دانشگاه هنر؛ آثار رسیده به نخستین جشنواره هنری «گنجینه مِهر» در مشهدمقدس داوری شد
دبیر اجرایی نخستین جشنواره هنری «گنجینه مِهر» از دریافت 450 اثر توسط دبیرخانه این جشنواره و انجام داوری اولیه آثار از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با همکاری دانشگاه هنر در مشهدمقدس خبر داد.

۱۴۰۳/۱/۲۹ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ اجرای مجموعه برنامه‌های متنوع هنری و رسانه‌ای در نوروز 1403
مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت نوروز 1403 و همزمانی این ایام با ماه مبارک رمضان، مجموعه برنامه‌های متنوع هنری و رسانه‌ای را به ویژه به منظور ایجاد فضایی فرهنگی هنری برای استقبال از زائران نوروزی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) اجرا کرد.

۱۴۰۳/۱/۱۸ :تاريخ

  تولید فیلم کوتاه «دِلِلّول» با مضامین رضوی و دفاع مقدس کلید خورد
به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، تولید فیلم کوتاه «دِلِلّول» با مضامین رضوی و دفاع مقدس در نخستین روزهای سال 1403 کلید خورد.

۱۴۰۳/۱/۱۱ :تاريخ

  رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی: «بهار حرم، بهار زندگی»، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است
رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در بازدید از نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در جوار حرم مطهر رضوی گفت: این نمایشگاه ویژه نوروز 1403 و ماه مبارک رمضان، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است.

۱۴۰۳/۱/۷ :تاريخ

  «بهار حرم، بهار زندگی»؛ یک گذر رویداد محور قرآنی در جوار حرم رضوی
روایت طراحی و برپایی نمایشگاه نوروز 1403 سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی

۱۴۰۳/۱/۳ :تاريخ

  ویژه‌نامه «بهار دل‌ها» با محوریت قرآن ویژه رمضان و نوروز 1403 منتشر شد
به مناسبت ماه مبارک رمضان و نوروز 1403، ویژه‌نامه «بهار دل‌ها» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در بیش از 170 صفحه تدوین و منتشر شد که توسط سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در این ایام خجسته بین ارادتمندان امام هشتم(ع) توزیع می‌شود.

۱۴۰۳/۱/۳ :تاريخ

  استقبال از زائران نوروزی با اجرای زنده سرود در فرودگاه بین‌المللی مشهد
در آستانه سال 1403، اجرای زنده گروه‌ سرود مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در استقبال از زائران نوروزی در فرودگاه بین‌المللی شهیدهاشمی‌نژاد مشهد آغاز شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۸ :تاريخ

  از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی انجام شد؛ تولید آثار چندرسانه‌ای متنوع هنری ویژه رمضان و نوروز 1403
به همت واحد هنرهای دیداری و شنیداری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، آثار چندرسانه‌ای متنوع هنری ویژه رمضان و نوروز 1403 تولید شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>