اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  1415161718192021  ÈÚÏí  >>
  «درنگی بر نام‌گذاری روز شعر و ادب پارسی» در مجتمع امام‌خمینی(ره)
جعفریان و کاظمی از شعر و ادب پارسی می‌گویند.

۱۳۹۱/۶/۲۶ :تاريخ

  بزرگ‌ترین تابلوی نقاشی‌خط جهان در دهه کرامت رونمایی می‌شود
بزرگ‌ترین تابلوی نقاشی‌خط جهان به ابعاد 1.40 در 114 متر، در ایام دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری امام‌خمینی(ره) تکمیل و رونمایی می‌شود.

۱۳۹۱/۶/۲۵ :تاريخ

  ويژه برنامه «همسفر با پروانه‌ها» برگزار مي‌شود
ويژه برنامه‌ «همسفر با پروانه‌ها» شامل پنج بخش مختلف ویژه‌ی گروه‌های سنی«ب» و «ج» در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

۱۳۹۱/۶/۲۴ :تاريخ

  حضور موفق مجتمع امام‌خمینی(ره) در جشنواره‌های تئاتر کشور
«کوپه هشتم» و «به سمت شرق»، از آثار تولیدشده در کانون هنرهای نمایشی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به بخش مسابقه ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی راه یافت.

۱۳۹۱/۶/۵ :تاريخ

  مراسم اختتامیه هفتمین دوره ربیع‌‌القرآن برگزار شد
هفتمین دوره ربیع‌القرآن طی مراسمی، در آخرین روز هفته گذشته به کار خود پایان داد.

۱۳۹۱/۶/۵ :تاريخ

  برگزاری جشن شعبانیه ویژه یتیمان
به مناسبت اعیاد خجسته شعبانیه و فرارسیدن ماه مبارک رمضان جشنی ویژه یتیمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این جشن که با همکاری موسسه دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس صورت گرفت , کودکان و نوجوانان در ابتدا ضمن بازدید از طرح همسفر با پروانه ها با زندگی و سیره امام رضا (ع) آشنا شده و سپس در کنار حامیان خود در جشنی ویژه اعیاد شعبانیه شرکت کردند .

۱۳۹۱/۴/۲۶ :تاريخ

  شب شعر گل فشانی به مقدم موعود برگزار شد
همزمان با ايام پر بركت ماه شعبان و ميلاد با سعادت حضرت صاحب الزمان (عج) ، شب شعر "گل فشاني به مقدم موعود" با حضور شعراي برجسته كشوري برگزار گرديد.

۱۳۹۱/۴/۱۹ :تاريخ

  برگزاری نمایشگاه کودک و نوجوان و اجرای تئاتر گوزن طلایی
مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به مناسبت روز قلم و با همکاری انجمن کوچولوهای ایران نمایشگاهی از کتاب های کودک و نوجوان , برگزار می کند . همچنین نمایش گوزن طلایی از آثار تولید شده در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در بخش جنبی جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی یونیما اجرا خواهد شد.

۱۳۹۱/۴/۱۲ :تاريخ

  شمیم طوبی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره )
سلسله همایش های شمیم طوبی با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین واعظ موسوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار می شود .

۱۳۹۱/۳/۲۸ :تاريخ

  وقتی پروانه ها راوی داستان امام می شوند
برنامه «همسفر با پروانه ها» شامل 5 بخش مختلف ویژه گروه های سنی «ب» و «ج» در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی دانش آموزان در این برنامه همراه با داستان سفر پروانه زندگی امام رضا(ع) از تولد تا شهادت را دنبال می کنند.

۱۳۹۱/۲/۹ :تاريخ

<<  ÞÈáí  1415161718192021  ÈÚÏí  >>