اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  12131415161718  بعدي  >>
  كارگردان فيلم سينمايي«پرواز بادبادك‌ها»: زيارت حرم امام رضا(ع) بهترين هديه فيلمم بود
كارگردان فيلم تحسين شده«پرواز بادبادك ها» در نشست نقد و بررسي فيلمش گفت: با همه تقدير و تحسين‌هايي كه در جشنواره‌ها و محافل مختلف سينمايي كسب كردم، امّا و زيارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) و قاليچه اهدايي آستان قدس رضوي بهترين هديه فيلم‌ام بود.

۱۳۹۰/۱۰/۱۸ :تاريخ

  " پرواز بادبادکها " در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) نقد و بررسی می شود
فیلم پرواز بادبادکها برنده جایزه ویژه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان ضمن نمایش در سالن مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ :تاريخ

  زائران کوچک میهمان نگارخانه باران
نمایشگاه عکس " زائران کوچک " در نگارخانه باران گشایش یافت . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ، زائران کوچک به نمایش 35 عکس از آثار عکاسان مشهدی پرداخته است که لحظات ناب و روحانی این زائران خردسال بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) را به نمایش می گذارد

۱۳۹۰/۱۰/۱۱ :تاريخ

  نمایش و نقد وبررسی آثار بکت در اولین نشست " یک تئاتر – یک رویداد "
اولین جلسه نشست یک تئاتر – یک رویداد عصر پنج شنبه با نمایش تله تئاترهای چهارضلعی و شب و رویا اثر ساموئل بکت برگزار شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این نشست که با حضور جمعی از علاقمندان تئاتر شهر برگزار شد حامد سلیمان زاده به نقد و بررسی این آثار پرداخت .

۱۳۹۰/۹/۲۹ :تاريخ

  " جوانه های ارادت " در نگارخانه باران
نمایشگاه " جوانه های ارادت " ویژه برگزیده آثار رسیده به نخستین جشنواره کتاب سازی فرهنگ رضوی درنگارخانه باران گشایش یافت . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این نمایشگاه که با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان کشور برگزار شده است بیش از 150 اثر منتخب از آثار رسیده به نخستین جشنواره کتاب

۱۳۹۰/۹/۲۳ :تاريخ

  برگزاري كارگاه‌هاي تخصصي در مجتمع امام خميني(ره)
دو كارگاه‌هاي تخصصي قطعه سازي و حل كاري، طراحي كاشي هفت رنگ و همچنين نشست تخصصي شبي با تئاتر در مجتمع امام خميني (ره) برگزار شد

۱۳۹۰/۹/۳ :تاريخ

  گشايش نمايشگاه دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس در نگارخانه باران
نمايشگاهي از " دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس " اثر خانم مليحه فردوسي مقدم در نگارخانه باران امروز گشايش يافت . به گزارش روابط عمومي مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره) در اين نمايشگاه كه از روز شنبه 21 آبان در نگارخانه باران افتتاح شد 16 تابلو از دوخت هاي سنتي و 14 اثر نقاشي روي لباس به نمايش گذاشته شده است .

۱۳۹۰/۸/۲۳ :تاريخ

  در پنجمین نشست جاده ای به آسمان عنوان شد
خانم دکتر نیلچی زاده : سعی کنیم به فرزندانمان ادب الهی را بیاموزیم خانم دکتر نیلچی زاده در پنجمین نشست جاده ای به آسمان گفت : وقتی انسان به ادب الهی مودب شود اعمالش همراه و همگام با اعتقاداتش در صراط مستقیم حق قرار گرفته و در مسیر اعتلای انسانی گام برمیدارد.

۱۳۹۰/۸/۱۴ :تاريخ

  اخبار كوتاه از مجتمع امام خميني (ره)
افتتاح نمايشگاه تايپوگرافي در نگارخانه باران و نيز برگزاري اولين كارگاه روزنامه ديواري در مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره), اولین کارگاه روزنامه دیواری به منظور آشنایی نوجوانان با اصول نویسندگی خبر و ویراستاری آن در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) هدف این کارگاه بروز خلاقیت های دانش آموزان در ارایه سوژه ، چگونگی پرداخت آن و طراحی روزنامه دیواری همراه با اصول نوشتاری آن مطرح شد

۱۳۹۰/۷/۳۰ :تاريخ

  نمایشگاه فرهنگی خط خورشید افتتاح شد
همزمان با ولادت امام علی بن موسی الرضا (ع) ؛ نمایشگاه فرهنگی خط خورشید افتتاح شد. جوانان پایتخت معنوی ایران با برگزاری نمایشگاهی با محوریت اعتلای سطح فرهنگی جوانان وآشنایی این گروه سنی با هنجار های اجتماعی جامعه به فعالیت پرداختند . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) همزمان با ولادت حضرت رضا (ع) نمایشگاهی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی در مشهد مقدس کار خود را آغاز کرده و هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقائ کیفی سطح اطلاعات جوانان در موضوعات مختلف می داند .

۱۳۹۰/۷/۱۹ :تاريخ

<<  قبلي  12131415161718  بعدي  >>