اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  1213141516171819  بعدي  >>
  شمیم طوبی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره )
سلسله همایش های شمیم طوبی با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین واعظ موسوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار می شود .

۱۳۹۱/۳/۲۸ :تاريخ

  وقتی پروانه ها راوی داستان امام می شوند
برنامه «همسفر با پروانه ها» شامل 5 بخش مختلف ویژه گروه های سنی «ب» و «ج» در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی دانش آموزان در این برنامه همراه با داستان سفر پروانه زندگی امام رضا(ع) از تولد تا شهادت را دنبال می کنند.

۱۳۹۱/۲/۹ :تاريخ

  اجراي دو تئاتر و يك نمايشگاه نقاشي در مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره)
نمايشگاه نقاشي «كودكانه» در نگارخانه باران و دو نمايش «سفر شگفت انگيز رعنا» و «بربال آرزو» در سال آمفي تئاتر مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره) برگزار مي شود.

۱۳۹۰/۱۱/۲۰ :تاريخ

  كارگردان فيلم سينمايي«پرواز بادبادك‌ها»: زيارت حرم امام رضا(ع) بهترين هديه فيلمم بود
كارگردان فيلم تحسين شده«پرواز بادبادك ها» در نشست نقد و بررسي فيلمش گفت: با همه تقدير و تحسين‌هايي كه در جشنواره‌ها و محافل مختلف سينمايي كسب كردم، امّا و زيارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) و قاليچه اهدايي آستان قدس رضوي بهترين هديه فيلم‌ام بود.

۱۳۹۰/۱۰/۱۸ :تاريخ

  " پرواز بادبادکها " در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) نقد و بررسی می شود
فیلم پرواز بادبادکها برنده جایزه ویژه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان ضمن نمایش در سالن مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ :تاريخ

  زائران کوچک میهمان نگارخانه باران
نمایشگاه عکس " زائران کوچک " در نگارخانه باران گشایش یافت . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ، زائران کوچک به نمایش 35 عکس از آثار عکاسان مشهدی پرداخته است که لحظات ناب و روحانی این زائران خردسال بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) را به نمایش می گذارد

۱۳۹۰/۱۰/۱۱ :تاريخ

  نمایش و نقد وبررسی آثار بکت در اولین نشست " یک تئاتر – یک رویداد "
اولین جلسه نشست یک تئاتر – یک رویداد عصر پنج شنبه با نمایش تله تئاترهای چهارضلعی و شب و رویا اثر ساموئل بکت برگزار شد . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این نشست که با حضور جمعی از علاقمندان تئاتر شهر برگزار شد حامد سلیمان زاده به نقد و بررسی این آثار پرداخت .

۱۳۹۰/۹/۲۹ :تاريخ

  " جوانه های ارادت " در نگارخانه باران
نمایشگاه " جوانه های ارادت " ویژه برگزیده آثار رسیده به نخستین جشنواره کتاب سازی فرهنگ رضوی درنگارخانه باران گشایش یافت . به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در این نمایشگاه که با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان کشور برگزار شده است بیش از 150 اثر منتخب از آثار رسیده به نخستین جشنواره کتاب

۱۳۹۰/۹/۲۳ :تاريخ

  برگزاري كارگاه‌هاي تخصصي در مجتمع امام خميني(ره)
دو كارگاه‌هاي تخصصي قطعه سازي و حل كاري، طراحي كاشي هفت رنگ و همچنين نشست تخصصي شبي با تئاتر در مجتمع امام خميني (ره) برگزار شد

۱۳۹۰/۹/۳ :تاريخ

  گشايش نمايشگاه دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس در نگارخانه باران
نمايشگاهي از " دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس " اثر خانم مليحه فردوسي مقدم در نگارخانه باران امروز گشايش يافت . به گزارش روابط عمومي مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره) در اين نمايشگاه كه از روز شنبه 21 آبان در نگارخانه باران افتتاح شد 16 تابلو از دوخت هاي سنتي و 14 اثر نقاشي روي لباس به نمايش گذاشته شده است .

۱۳۹۰/۸/۲۳ :تاريخ

<<  قبلي  1213141516171819  بعدي  >>