جشنواره ی فیلم 100 ثانیه ای ریحانه با موضوع "چرا مادر من بهترین است...؟"

 جشنواره ی فیلم 100 ثانیه ای ریحانه با موضوع "چرا مادر من بهترین است...؟"

مؤسسه ی آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با هدف شناسایی آثار تصویری مرتبط با نقش‌آفرینی مادران در خانواده ،جشنواره فیلم 100 ثانیه ای ریحانه با موضوع "چرا مادر من بهترین است...؟" ویژه نوجوانان و جوانان را برگزار میکند .

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی هدف از برگزاری این جشنواره  تکریم جایگاه والای مادری و همچنین ایجاد زمینه‌ای مناسب برای توجه نوجوانان و جوانان به نقش برجسته‌ی مادرمی باشد .

شرکت کننده ها می‌توانند با استفاده از تصاویری که گویای نقش مادر در خانواده باشد ، در قالبی خلاقانه ، اعم از مستند و داستانی ، موضوع "چرا مادر من بهترین است؟" را در حداکثر 100 ثانیه به تصویر بکشند . انتخاب شیوه‌ی پرداخت (مستند یا داستانی) به عهده ی شرکت کننده ها است . داوری جشنواره در رده نوجوانان (زیر 15 سال) و جوانان ، به‌صورت مجزا انجام خواهد شد و در مجموع جوایزی به هشت برگزیده در دو بخش تعلق خواهد گرفت .

 حداکثر زمان فیلم ارسالی با تیتراژ 100 ثانیه . رعایت موازین جهت پخش آثار در تلویزیون و رسانه و حجم فایل ارسالی کمتر از 100 مگابایت از ضوابط و قوانین شرکت در این جشنواره می باشد .

فرمت فایل ارسالی در قالب یکی از موارد (avi- mov- mpg-mp4 h264 ) باشد

* هیچگونه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد . آثار حرفه‌ای و موبایلی پذیرفته می‌شود

* فیلم‌های تلفن همراه بایستی بصورت افقی گرفته شود

* ارسال اثر :

* مهلت ارسال آثار از طریق ربات تلگرامی جشنواره ریحانه تا پایان خرداد 1397

* اعلام نتایج جشنواره و تقدیر از برگزیدگان، همزمان با ایام مبارک دهه کرامت 1397

*‌ اهدای جایزه به هشت برگزیده نوجوان و جوان، هر نفر 10 میلیون ریال.

* دعوت از برگزیدگان غیرمشهدی به همراه مادر ایشان برای سفر به مشهد. (شامل اسکان و پذیرایی به مدت 3 روز به علاوه کمک هزینه سفر به مشهد به مبلغ 2 میلیون ریال.)

 دبیرخانۀ جشنواره به قید قرعه، در هر هشت روز تا اختتامیه جشنواره، میزبان 1 نفر از شرکت‌کنندگان غیرمشهدی ، به همراه مادر ایشان در مشهد مقدس خواهد بود. (اسکان و پذیرایی به مدت 3 روز به علاوه کمک هزینه سفر به مشهد به مبلغ 2 میلیون ریال)

به شرکت‌کنندگان مشهدی که در قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند و برگزیدگان مشهدی جشنواره، مبلغ 3 میلیون ریال (معادل سفر به مشهد) به صورت نقدی تقدیم می‌گردد . 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 38445142-051 (داخلی 112) تماس حاصل بفرمایید . 
 
جهت ارسال اثر کلیک کنید 
 
تیزر جشنواره

تاريخ: ۱۳۹۷/۱/۲۱