برگزاری هشت کارگاه تخصصی در مکتب هنر رضوان

 برگزاری هشت کارگاه تخصصی در مکتب هنر رضوان
به مناسبت دهه کرامت، هشت کارگاه تخصصی هنرهای تذهیب، نگاگری و خوشنویسی در مکتب هنررضوان وابسته به موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود. 
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، این کارگاه های آموزشی و تخصصی  از آغاز دهه کرامت تا پایان آن برای عموم علاقه مندان دایر است. 
نخستین کارگاه تخصصی با برنامه قطعه سازی توسط استاد حسین تنکابنی از اساتید مطرح کشور با استقبال 60 هنردوست در نخستین روز دهه کرامت برگزار شد. 
در روزهای بعد نیز کارگاه های تخصصی با همین تعداد هنر آموز در رشته های ابروباد سازی سنتی، شیوه پرداز گل و مرغ در جلدهای روغنی، نوشتار خط کوفی، سازه و زاویه شیب در کلیپا و قوانین کتابت به ترتیب توسط حسین تنکابنی، حسین رزاقی، محمد علی فراستی و هادی ذوالریاستین برگزار شد. 
همچنین کارگاه معرفی و نقد آرایه های هنری اماکن متبرکه در قالب اردوی آموزشی و فرهنگی در حرم مطهر رضوی با حضور هنرجویان و اساتید حسین رزاقی، طاهر نبی زاده و هادی ذوالریاستین برپا شد. 
یادآور می شود؛ کارگاه های تخصصی روش های آهارمهره کاغذ با تدریس حسین نجفی و کارگاه کاربرد رایانه در طراحی سنتی توسط طاهر نبی زاده به ترتیب شنبه 24 مهرماه ساعت 5 عصر و یکشنبه 25 مهرماه ساعت 10 صبح در مکتب هنر رضوان واقع در کوهسنگی 17 پلاک 14 برای عموم علاقه مندان دایر است.  
تاريخ: ۱۳۹۰/۵/۸