دومین دوره مسابقه نقاشی کودک و نوجوان رنگین کمان نور به کار خود پایان داد

  دومین دوره مسابقه نقاشی کودک و نوجوان رنگین کمان نور به کار خود پایان داد


دومین دوره مسابقه نقاشی کودک و نوجوان رنگین کمان نور روز گذشته، همزمان با سالروز ولادت آقا علی بن موسی الرضا(ع)، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد .
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) روز گذشته و همزمان با ولادت امام رضا(ع) دومین دوره مسابقه نقاشی کودک و نوجوان رنگین کمان نور در حضور جمع کثیری از شرکت کنندگان  و با معرفی هشت اثر برتر آخرین گام خود را برداشت .
در این دوره از مسابقه بالغ بر هزار نفر از کودکان و نوجوان 4 الی 12 سال با بیش از هزار و دویست اثر در مسابقه شرکت کرده بودند که از این میان 36 نفر شایسته تقدیر شناخته شده و به هشت نفر از برگزیدگان جایزه اهدا شد .
اکرم احمدی نسب عضو گروه داوری این مسابقه  ضمن اعلام آمار شرکت کنندگان این دوره از مسابقه د رمورد چگونگی انتخاب آثار برگزیده نیز توضیحاتی ارائه کرد و سپس اسامی برندگان این دوره اعلام شد .
بر اساس نظر داوران  ، راضیه بیتانه ، زهرا علاف ، مبینا جعفری ، مبینا پاسبان  ، محدثه رجایی ، امیر محمد اخلاقی ، لیلا محبی و مبینا رضائی نسب  برگزیدگان دومین دوره مسابقه نقاشی کودک و نوجوان رنگین کمان نور بودند ، همچنین این دوره یک جایزه به منتخب مخاطبین اختصاص داده بود که این جایزه به لیلا محبی و اثر وی تعلق گرفت .  


تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۷