درخشش نمایش های مجتمع امام خمینی(ره) در جشنواره های ملی

 درخشش نمایش های مجتمع امام خمینی(ره) در جشنواره های ملی
هنرمندان تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و نمایش عروسکی ضامن آهو موفق به کسب عنوانین برتر شدند.
هیات داوران هشتمین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان رضوی و نمایش عروسکی ضامن آهو آرا خود را در هر بخش اعلام نموده و در آئین اختتامیه این جشنواره سراسری نفرات و گروه های برتر مورد تجلیل قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی و به نقل از مشهد تئاتر ، هیات داوران این دوره از جشنواره در بخش طراحی صحنه دو اثر لایق دریافت جایزه دانستند که مقام دوم به نمایش " ماهان و هشت موشک کاغذی " از مشهد و به میثم نویریان تعلق گرفت .
در بخش بازیگری خردسال و بازیگری پیش کسوت نیز هیئت داوران از شیده یزدانی بازیگر نقش شیده در نمایش  " ماهان و هشت موشک کاغذی " و حسین طاهری بازیگر نقش مهماندار در نمایش " یک قاب ساده " تقدیر ویژه ای داشتند .
هیات داوران در بخش برگزیدگان بازیگری زن نیز سه انتخاب داشت  که جایزه دوم به صبا عدالتیان برای نقش آفرینی در نقش صبا در نمایش  " ماهان و هشت موشک کاغذی " اهدا شد .
جایزه دوم و اول بخش بازیگری مرد نیز به ترتیب " غلامرضا جهانپا برای بازی در نقش نگهبان و امیر محاسبتی برای بازی در نقش آشپز در نمایش  " ماهان و هشت موشک کاغذی " تعلق گرفت .
همچنین هیات داوران در بخش عروسک گردانی سه  برگزیده اعلام کرد که جایزه سوم به سعیده امین زاده عروسک گردان نقش گربه در نمایش خانه خورشید اهدا شد .
هیات داوران در بخش کارگردانی جایزه سوم خود را به نمایش  " ماهان و هشت موشک کاغذی " و آقای سید جواد رحیم زاده اهدا نمود .
بدین ترتیب و با معرفی و تجلیل از برگزیدگان ، هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و نمایش عروسکی ضامن آهو به کار خود پایان داد .
شایان ذکر است سه نمایش  " ماهان و هشت موشک کاغذی "  ، " خانه خورشید " و " یک قاب ساده  " از تولیدات مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در هشتمین جشنواره  تئاتر کودک و نوجوان رضوی شرکت داشتند .

تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۷