به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ نماهنگ «آفاق قیام» در حمایت از مردم فلسطین منتشر شد

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ نماهنگ «آفاق قیام» در حمایت از مردم فلسطین منتشر شد

نماهنگ «آفاق قیام» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در حمایت از مردم فلسطین به ویژه مردم مظلوم غزه تولید و منتشر شد. 

این مؤسسه در ادامه تولید و انتشار محصولات چندرسانه‌ای همچون پوستر و پویانمایی «طوفان الأقصی» و موشن گرافیک «شمارش معکوس» به مناسبت حماسه و جانفشانی مقاومت اسلامی و مردم قهرمان فلسطین در حمله همه‌جانبه به رژیم موقت صهیونیستی، نماهنگ آفاق قیام را با شعری از علی اصغر دلیلی صالح در مدت بیش از 3 دقیقه تهیه کرد.  
این نماهنگ با خوانندگی حسین آرین و گروه کری اعم از سیدسجاد نیازی، علی صداقتی‌فر، زهرا نیکبخت، رکسانا مجاور و نگار زادگی تولید شده است. 
سیدیحیی موسوی نیز آهنگساز و تنظیم‌کنندگی، حمید شاه‌میرزایی میکس و مسترینگ، مهدی سرگلزایی تدوین و هادی مهری طراح گرافیک آن را برعهده داشتند. مهدی کیان‌منش و سیدیحیی موسوی نیز صدابرداران اثر هستند. 
همچنین مهدی شریفی و مهدی اسکندری به ترتیب مدیریت تولید و مسئولیت هماهنگی تهیه نماهنگ آفاق قیام را انجام دادند. 
شایان ذکر است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با محوریت مکتب هنر رضوی فعالیت کرده و آثار متنوعی همچون پادکست، نماهنگ، سرود و... به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی تولید می‌کند که این آثار از رسانه ملی و همچنین شبکه‌های مجازی پخش می‌شود
تاريخ: ۱۴۰۲/۸/۱۳