پروانه‌ها راوی داستان امام حسین(ع) می‌شوند

 پروانه‌ها راوی داستان امام حسین(ع) می‌شوند

مدیر مجتمع امام‌خمینی(ره) با بیان این مطلب گفت: «همسفر با پروانه‌ها 2» روایتگر داستان تولد تا شهادت امام‌حسین(ع) برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی است.
روح‌الله مهدی‌پناه افزود: در این طرح تلفیقی، کودکان در 2 نمایشگاه تصویری دوبعدی حاضر شده و با روایت نقال این طرح، با داستان زندگی امام‌حسن(ع) و واقعه عاشورا آشنا می‌شوند. همچنین یک نمایش سایه‌ای با محوریت داستان شهادت حضرت علی‌اصغر، برای بچه‌ها اجرا می‌شود.
وی عنوان کرد: حضور در کارگاه بازی و قصه با موضوع امام حسین(ع) و پخش آخرین پویانمایی‌های تولیدشده با موضوع طرح، از دیگر بخش‌های «همسفر با پروانه‌ها2» است.  
مدیر مجتمع فرهنگی‌هنری امام‌خمینی(ره) با اشاره به عنوان طرح بیان کرد: برای تاثیرگذاری بیشتر و ارتباط‌‌گیری مناسب‌تر کودکان، داستان از زبان یک پروانه که در رویای شخصیت کودک داستان آمده، روایت می‌شود و بر همین اساس، عنوان طرح، «همسفر با پروانه‌ها» نام گرفته است.
مهدی‌پناه در ادامه به طرح قبلی اشاره کرد و افزود: طرح «همسفر با پروانه‌ها1»در دو مقطع زمانی یک ماهه با موضوع داستان زندگانی امام‌رضا(ع) در این مجتمع برگزار شد که با استقبال کم‌نظیر کودکان همراه بود و بیش از 8500کودک از آن بازدید کردند.
وی عنوان کرد: این طرح از 13 آذر آغاز می‌شود و تا 23 دی‌ماه، هر روز در سه سانس پذیرای کودکان پایتخت معنوی ایران است.
 

 
تاريخ: ۱۳۹۱/۹/۱۲