دهمین نمایشگاه خوش‌نویسی «مهرگان» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت

 دهمین نمایشگاه خوش‌نویسی «مهرگان» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه به همت گروه هنری «وَن‌دان» و با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان با نمایش 51 اثر منتخب خوش‌نویسی به خط‌های نستعلیق، شکسته و... روز جمعه دوم اسفند در نگارخانه رضوان گشایش یافت.

آثاری از علیرضا کدخدایی، بهروز حسنی، مریم نصرتی، سارا بهزادیان، حمید شیرازی، معصومه برزگر، فرزانه درویش، تکتم ملائکه، نسرین خضری مقدم، ملیحه شریف‌زاده، بهاره برزگر، روشنک امیرزاده هروی، نازنین شمس‌پور، فاطمه بهمن‌پور، هانیه برزگر، ویدا امین‌التجاری، آرش مقدم و امین زنجانی در این نمایشگاه گروهی در معرض دید علاقه‌مندان گذاشته شده است.

پنج اثر نستعلیق از آثار استاد کدخدایی در کنار آثار این هنرجویان که بیشتر آنها به خط نستعلیق در سال جاری خلق شده است، در دهمین نمایشگاه گروهی مهرگان به چشم می‌خورد.

نمایشگاه‌های مهرگان همه ساله با نمایش آثار منتخب هنرجویان سطوح ممتاز به بالای علیرضا کدخدایی برگزار می‌شد، این در حالی است که دهمین دوره این نمایشگاه با هدف ایجاد انگیزه در بین هنرجویان سطوح پایین‌تر و ترغیب آنان به تلاش و فعالیت بیشتر با نمایش آثار هنرجویان دوره مقدماتی تا فوق ممتاز برپا شده است.

لازم به ذکر است، دهمین نمایشگاه گروهی مهرگان زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، از سوم تا هشتم اسفند 98 از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 در نگارخانه رضوان مشهد واقع در خیابان کوهسنگی 17، شماره 16 پذیرای دوستداران هنرهای اسلامی ایرانی است.

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۲/۱۲