تولید فیلم کوتاه «روایت آمرلی» در مشهد آغاز شد

 تولید فیلم کوتاه «روایت آمرلی» در مشهد آغاز شد

به گزارش روابط عمومی، تصویربرداری فیلم کوتاه تلویزیونی روایت آمرلی به کارگردانی امیر بشیری و سجاد انتظاری در موزه زنده زیارت مشهد در حال انجام است. این اثر پس از اتمام مراحل ضبط، تدوین، صداگذاری و... در مدت 20 دقیقه از شبکه ملی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

شهر آمرلی از شهرهای شیعه‌نشین عراق است که در زمان حضور داعش در این کشور به محاصره آنان درآمد. سردار شهید قاسم سلیمانی نقش پررنگی در شکست حصر این شهر و آزادسازی آن از دست تروریست‌های تکفیری داعش داشت.

این اثر تلویزیونی با حضور عطیه غبیشاوی از تهران و محبوبه سلطانی، نوشین نوروززاده، مبینا خوش‌دل، حمید ایزدپناه، امید هاشمیان و روژا نیازی از مشهد در حال تولید است.

همچنین علیرضا رضایی مدیر تولید، رضا عزیز فرخانی مدیر تصویربرداری، مرتضی غیور صدابردار، سمیه ارقبایی طراح گریم، محبوبه سلطانی طراح لباس و مهدی شریفی طراح صحنه در تولید این فیلم کوتاه با مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی همکاری دارند.

لازم به ذکر است، آثار تلویزیونی مانند تله تئاتر، فیلم‌های داستانی کوتاه و بلند، پویانمایی‌های کوتاه و سینمایی و نماهنگ با هدف اشاعه شعائر اسلامی به‌ویژه سیره و فرهنگ رضوی در جامعه به سفارش مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در ادوار مختلف تولید و در شبکه‌های ملی کشور پخش می‌شود.

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰