به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت، نمایش کتب شاهکار‌های هنری آستان قدس رضوی در نمایشگاه دستآورد‌های قرآنی

 به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت، نمایش کتب شاهکار‌های هنری آستان قدس رضوی در نمایشگاه دستآورد‌های قرآنی
مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با حضور در نمایشگاه دستآورد‌ها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی کتب شاهکار‌های هنری حرم مطهر رضوی را به نمایش گذاشت.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با هدف معرفی دستآوردها و توانمندی‌های قرآنی خود برای نخستین بار همراه با آثار قرآنی- هنری متعدد و متنوع در نمایشگاه دستاورد‌ها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی حضور پیدا کرده است.
غرفه این ‌مؤسسه دارای دو بخش فروش آثار هنری نقاشی و خط و معرفی قرآن‌های نفیس آستان قدس رضوی است و در همین غرفه نقاشی و خط به صورت روزانه با دعوت از استادان شاخص خطاطی صورت می‌گیرد و به رسم یادبود این آثار هنری به بازدیدکنندگان اهدا می‌شود.
 همچنین در قسمت دوم این غرفه، دو قرآن نفیس از گنجینه نفایس آستان قدس رضوی که در گذشته توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری این آستان به چاپ رسیده است با توضیحات مربوطه در معرض دید عموم قرار گرفته است و علاوه‌بر این کتب شاهکار‌های هنری آستان قدس رضوی که مربوط به هنرهای حرم مطهر رضوی هستند در همان غرفه برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است؛ نمایشگاه دستآوردها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی ۱۳ لغایت ۲۴ خرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی واقع در (پارکینگ شماره یک) میزبان علاقه‌مندان و دوستداران قرآن کریم است.
تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۲۲