نمایشگاه عکس 'امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان' در حرم مطهر رضوی گشایش یافت

 نمایشگاه عکس 'امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان' در حرم مطهر رضوی گشایش یافت

نمایشگاه آثار منتخب اولین جشنواره ملی عکس امام رضا(ع) و گفت‌وگوی ادیان با حضور جمعی از مهمانان ویژه این همایش و عکاسان و برگزیدگان جشنواره در سالن شماره 3  نگارخانه رضوان واقع در موزه مرکزی آستان قدس رضوی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، در حاشیه نخستین روز از همایش بین المللی 'امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان'، نمایشگاه جشنواره ملی عکس به همین نام عصر چهارشنبه در موزه مرکزی حرم مطهر رضوی گشایش یافت.
اولین جشنواره ملی عکس 'امام رضا (ع) و گفت ‌و گوی ادیان' به همت مؤسسه آفرینش‌ های هنری آستان قدس رضوی با همکاری دبیرخانه همایش امام رضا (ع) و گفتگوی ادیان در راستای پاسداری از میراث و هنر اسلامی، توسعه فرهنگ رضوی و دینی، رفع ذهنیت ‌های منفی و سوء‌ تفاهمات و آثار ناشی از بمباران تبلیغی و رسانه‌ ای علیه اسلام و تشیع برگزار شده است.
در این نمایشگاه 40 اثر منتخب هیات داوران جشنواره ملی عکس 'امام رضا (ع) و گفت و گوی ادیان' به نمایش درآمد و کتاب آثار این جشنواره نیز رونمایی شد.
همزمان با افتتاح این نمایشگاه، سالن شماره سه نگارخانه رضوان با همکاری سازمان کتابخانه‌ ها، موزه ‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و موسسه آفرینش‌ های هنری این آستان مقدس در موزه مرکزی آستان قدس واقع در صحن کوثر بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) آغاز به کار کرد و از جدیدترین اثر خیالی نگارگری 'رضا حمیدی' نقاش پیشکسوت با موضوع گفت ‌و گوی ادیان رونمایی شد.

گزارش تصویری
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱