با حضور مسئولین و شعرای آیینی خراسان ؛کتاب" السلام علیک یا خورشید" رونمایی شد

 با حضور مسئولین و شعرای آیینی خراسان ؛کتاب" السلام علیک یا خورشید" رونمایی شد
در جلسه این هفته شعر انجمن ادبی رضوی با حضور برخی ازمسئولین فرهنگی وشعرای آیینی خراسان از دفتر دوم شعر محمد نیک با عنوان "السلام علیک یا خورشید " رونمایی شد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی ، در این مراسم که با حضور استاد غلامرضا شکوهی ، محمد جواد غفورزاده شفق ، سید رضا موید خراسانی ، محمد رضا سرسالاری و برخی از مسئولین فرهنگی از جمله علی امینی مدیر تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد پس از جلسه شعر خوانی ،از دومین دفتر شعر محمد نیک ، عضو شورای شعر انجمن ادبی رضوی ، با عنوان " السلام علیک یا خورشید " رونمایی شد  . 
کتاب "السلام علیک یا خورشید "به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و در راستای حمایت از شعرای آیینی و انتشار آثار دینی چاپ و در فروشگاه های این موسسه عرضه خواهد شد.
محمد نیک از قدیمی ترین اعضا انجمن ادبی شعررضوی ، که پیش از این نیز کتاب "هرگز گلی را پرپر نکرده ام" از ایشان به چاپ رسیده است ؛ دفتر دوم شعر خود را در قالب های مختلف از جمله غزل ، قطعه ،رباعی  ... و در حوزه شعر آیینی سروده است.
شایان ذکر است جلسه شعر انجمن ادبی رضوی وابسته به موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ،هر دوشنبه با حضور شاعران و علاقمندان به شعر آیینی در اتاق 154 صحن انقلاب تشکیل می شود و یکی از مهم ترین محافل شعر استان خراسان است .
 
 
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۸