اخبـــار
دسته بندي
12345678910  ÈÚÏí  >>
  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ اجرای مجموعه برنامه‌های متنوع هنری و رسانه‌ای در نوروز 1403
مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت نوروز 1403 و همزمانی این ایام با ماه مبارک رمضان، مجموعه برنامه‌های متنوع هنری و رسانه‌ای را به ویژه به منظور ایجاد فضایی فرهنگی هنری برای استقبال از زائران نوروزی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) اجرا کرد.

۱۴۰۳/۱/۱۸ :تاريخ

  تولید فیلم کوتاه «دِلِلّول» با مضامین رضوی و دفاع مقدس کلید خورد
به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، تولید فیلم کوتاه «دِلِلّول» با مضامین رضوی و دفاع مقدس در نخستین روزهای سال 1403 کلید خورد.

۱۴۰۳/۱/۱۱ :تاريخ

  رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی: «بهار حرم، بهار زندگی»، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است
رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در بازدید از نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در جوار حرم مطهر رضوی گفت: این نمایشگاه ویژه نوروز 1403 و ماه مبارک رمضان، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است.

۱۴۰۳/۱/۷ :تاريخ

  «بهار حرم، بهار زندگی»؛ یک گذر رویداد محور قرآنی در جوار حرم رضوی
روایت طراحی و برپایی نمایشگاه نوروز 1403 سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی

۱۴۰۳/۱/۳ :تاريخ

  ویژه‌نامه «بهار دل‌ها» با محوریت قرآن ویژه رمضان و نوروز 1403 منتشر شد
به مناسبت ماه مبارک رمضان و نوروز 1403، ویژه‌نامه «بهار دل‌ها» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در بیش از 170 صفحه تدوین و منتشر شد که توسط سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در این ایام خجسته بین ارادتمندان امام هشتم(ع) توزیع می‌شود.

۱۴۰۳/۱/۳ :تاريخ

  استقبال از زائران نوروزی با اجرای زنده سرود در فرودگاه بین‌المللی مشهد
در آستانه سال 1403، اجرای زنده گروه‌ سرود مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در استقبال از زائران نوروزی در فرودگاه بین‌المللی شهیدهاشمی‌نژاد مشهد آغاز شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۸ :تاريخ

  از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی انجام شد؛ تولید آثار چندرسانه‌ای متنوع هنری ویژه رمضان و نوروز 1403
به همت واحد هنرهای دیداری و شنیداری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، آثار چندرسانه‌ای متنوع هنری ویژه رمضان و نوروز 1403 تولید شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۸ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ نصب نماد نوروزی ویژه استقبال از زائران در فرودگاه بین‌المللی مشهد
به مناسبت فرارسیدن نوروز 1403 و به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، یک نماد نوروزی ویژه استقبال از زائران طراحی و در فرودگاه بین‌المللی شهیدهاشمی‌نژاد مشهد نصب شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۷ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ پوستر و موشن پوستر «آرام جان‌ها» ویژه نوروز 1403 منتشر شد
به مناسبت فرارسیدن نوروز 1403 و همزمان با ماه پرفضیلت رمضان، پوستر و موشن پوستر «آرام جان‌ها» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تولید و منتشر شد.

۱۴۰۲/۱۲/۲۷ :تاريخ

  مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی خبر داد؛ تدارک برنامه‌های متنوع هنری در استقبال از زائران رمضان و نوروز
مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از تدارک مجموعه برنامه‌های متنوع هنری به مناسبت ایام نوروز 1403 همزمان با ماه مبارک رمضان توسط این مؤسسه خبر داد که در قالب‌های مختلف در اختیار محبان حضرت رضا(ع) به ویژه زائرین نوروزی قرار خواهد گرفت.

۱۴۰۲/۱۲/۲۰ :تاريخ

12345678910  ÈÚÏí  >>