اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>
  مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در برگزاری جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی فجر
مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از مشارکت این مؤسسه در برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر با عنوان «سرو سیمین 8»، نمایش آثار فاخر مؤسسه در نمایشگاه جشنواره و تقدیر مؤسسه از دو هنرمند در آیین پایانی آن در تهران خبر داد.

۱۴۰۲/۱۲/۲ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ نمایشگاه گروهی نگارگری «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان گشایش یافت
به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، ششمین نمایشگاه گروهی تذهیب، نگارگری و گل و مرغ هنرجویان مکتب هنر رضوان با عنوان «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت.

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ :تاريخ

  نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه گروهی تذهیب و نگارگری می‌شود
ششمین نمایشگاه گروهی تذهیب، نگارگری و گل و مرغ هنرجویان مکتب هنر رضوان وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با عنوان «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش می‌یابد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمین همایش ملی فقه هنر تاکید کرد؛ ضرورت بهره‌گیری از انضباط فقهی در پاسخگویی به مسائل فرهنگی و هنری کشور
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمین همایش ملی فقه هنر بر ضرورت بهره‌گیری از انضباط فقهی در پاسخ‌گویی به مسائل فرهنگی و هنری کشور تاکید کرد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  لزوم توجه فقها به هنر به عنوان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر
استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان در افتتاحیه چهارمین همایش ملی «فقه هنر» بر لزوم توجه فقها به هنر به عنوان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر تأکید کرد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  مکتب هنر رضوی، الگویی برای نقش‌آفرینی هنر در حکمرانی است
مشاور مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی گفت: هنر باید در حکمرانی نقش ایفا کند، در این میان مکتب هنر رضوی، الگویی عملیاتی و اجرایی برای نقش‌آفرینی هنر در حکمرانی است.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  به همت مدرسه فقه هنر و با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ چهارمین همایش ملی «فقه هنر» برگزار می‌شود
به همت مدرسه فقه هنر و همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، چهارمین همایش ملی «فقه هنر» به مدت دو روز در روزهای 25 و 26 بهمن 1402 در جوار حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۱۱/۲۴ :تاريخ

  امضای تفاهم‌نامه همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشکری
مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در راستای تکمیل ابعاد نظری مکتب هنر رضوی در حوزه میراث و گنجینه‌های فرهنگ رضوی با پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری وابسته به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تفاهم‌نامه امضا کرد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۴ :تاريخ

  همزمان با آغاز دهه فجر صورت گرفت؛ برپایی نمایشگاه آثار منتخب مسابقه نقاشی «ایران من» در مجتمع امام خمینی(ره) مشهد
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، نمایشگاه آثار منتخب مسابقه بزرگ نقاشی «ایران من» ویژه کودکان و نوجوانان به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد برپا شد.

۱۴۰۲/۱۱/۱۴ :تاريخ

  طنزپرداز پیشکسوت: طنز آرامش‌بخش دارای ویژگی‌های طنز ناب است
یک طنزپرداز پیشکسوت خراسان در دومین نشست تخصصی انجمن «عصر طنز» مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با موضوع «بررسی تاریخچه طنزپردازی در خراسان بزرگ و طنز و آرامش‌بخشی» گفت: طنزی آرامش‌بخش است که ویژگی‌های طنز ناب را داشته باشد.

۱۴۰۲/۱۱/۱۱ :تاريخ

<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>