اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  78910111213141516  ÈÚÏí  >>
  عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره مطرح کرد «امتداد اجتماعی زیارت در زندگی مردم» شعار محوری جشنواره «گنجینه مهر»
عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره «گنجینه مهر» گفت: «امتداد اجتماعی زیارت در زندگی مردم» شعار اصلی و محوری است که در موسسه آفرینش‌های هنری نیز پیگیری می‌شود تا در این راستا بتوانیم آن آموزه‌های مرتبط با فرهنگ رضوی و معارف مرتبط با آن را به کمک زبان هنر و در قالب تولید محصولات متعدد هنری فرآوری کنیم و به صورت کاربردی در اختیار مردم قرار دهیم.

۱۴۰۲/۹/۱۵ :تاريخ

  هنرمند متعهد، کلید اصلی گسترش هنر دینی
بررسی اهمیت گسترش و توسعه هنر دینی در گفت‌وگو با مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی

۱۴۰۲/۹/۱۴ :تاريخ

  نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی هایپررئال شد
نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «نازگل» با نمایش آثار منتخب 51 هنرجوی فاطمه شریفی خجسته طراح و استاد نقاشی هایپررئال در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت.

۱۴۰۲/۹/۱۳ :تاريخ

  نشست تخصصی "سیری در لطایف صور و نقوش حرم مطهر رضوی" برگزار می شود
سومین پیش نشست کنگره بین المللی مکتب هنر رضوی با موضوع " سیری در لطایف صور و نقوش حرم مطهر رضوی " در دانشکده هنر و معماری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود .

۱۴۰۲/۹/۱۲ :تاريخ

  نشست تخصصی "مکتب هنر رضوی ؛ بازآفرینی امر قدسی در هنر معاصر" برگزار می شود
دومین پیش نشست کنگره بین المللی مکتب هنر رضوی با موضوع " مکتب هنر رضوی ؛ بازآفرینی امر قدسی" در دانشکده هنر و معماری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود .

۱۴۰۲/۹/۱۲ :تاريخ

  در کرسی علمی ‌ترویجی «نقش صنایع خلاق در گسترش مکتب هنر رضوی» در قم مطرح شد ؛ تبلور توأمان هویت ایرانی‌ و شیعی از ویژگی‌های مهم مکتب هنر رضوی است
اولین جلسه از سلسله پیش‌نشست‌های کنگره بین‌المللی «فرهنگ و هنر در تمدن اسلامی» با محوریت مکتب هنر رضوی، در قالب کرسی علمی ‌ترویجی «نقش صنایع خلاق در گسترش مکتب هنر رضوی» در قم برپا شد.

۱۴۰۲/۹/۱۰ :تاريخ

  در راستای تولید صنایع‌دستی رضوی در کشور صورت گرفت؛ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان آستان قدس رضوی و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی
در راستای تولید صنایع‌دستی رضوی در کشور، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور در تهران منعقد شد.

۱۴۰۲/۹/۷ :تاريخ

  همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام شد؛ برگزاری رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد.

۱۴۰۲/۹/۷ :تاريخ

  جشنواره گنجینه مهر با هدف خلق آثار هنری با محوریت امام رضا(ع) برگزار می‌شود
جشنواره گنجینه مهر با هدف تبلیغ مفاهیم رضوی با استفاده از ابزار هنر به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۹/۷ :تاريخ

  انتشار مقاله "نقش هنر در امتداد اجتماعی زیارت" در کتاب همایش بین المللی الهیات زیارت
چکیده مقاله "نقش هنر در امتداد اجتماعی زیارت" نوشته محمد جواد استادی پژوهشگر حوزه زیارت و مدیر کلان پروژه مکتب هنر رضوی در کتاب چکیده مقالات همایش ملی الهیات زیارت منتشر شد .

۱۴۰۲/۸/۲۹ :تاريخ

<<  ÞÈáí  78910111213141516  ÈÚÏí  >>