از سوی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی؛ پوستر نفیس دهه میلاد اثر استاد نجابتی رونمایی شد

 از سوی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی؛ پوستر نفیس دهه میلاد اثر استاد نجابتی رونمایی شد
پوستر نفیس دهه میلاد اثر استاد مسعود نجابتی که  توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی منشتر گردیده رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، این پوستر توسط استاد مسعود نجابتی از هنرمندان مطرح گرافیک ایران و فعالان هنر رضوی طراحی شده است و از سوی این موسسه با تیراژ 7 هزار برگ منتشر شده است.
این پوستر نفیس بر اساس پیام امام رضا(ع) است که می فرماید به شیعیان من بگوید هر کس که من را زیارت کند ثواب او ثواب هزار حج است ، طراحی شده است.
این پوستر که توسط استاد مسعود نجابتی طراحی شده است با محتوای زیارت و حج است که این مهم در سراسر پوستر به خوبی احساس می شود و توانسته است مفهوم خود را به عامه مخاطبین انتقال دهد.
در این پوستر حدیث امام رضا(ع) به صورت سه بعدی و در خطوط بنایی تکرار شده و به صورت یک مکعب که می تواند نشانه ای از خانه خدا باشد طراحی شده است.
یکی از خصوصیات منحصر به فرد این پوستر بحث چاپ آن است که در سه نوع طلا قرمز، زرد و سرخ قرار گرفته است و معمولا از این نوع چاپ در کشور کمتر صورت گرفته است وتوانسته جذابیت خاصی به پوستر ببخشد.
استاد مسعود نجابتی از هنرمندان فعال در عرصه رضوی است که برای همین فعالیت ها امسال در جشنواره امام رضا(ع) به عنوان خادم فرهنگی معرفی می شود.
این اثر در 7 هزار نسخه توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی منتشر شده است و در سراسر کشور و مراکز فرهنگی خارج کشور در خال توزیع است.
تاريخ: ۱۳۹۰/۷/۱۴