رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی: «بهار حرم، بهار زندگی»، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است

  رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی: «بهار حرم، بهار زندگی»، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در بازدید از نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در جوار حرم مطهر رضوی گفت: این نمایشگاه ویژه نوروز 1403 و ماه مبارک رمضان، نمایشگاهی زنده، جذاب و متنوع است.

غلامعلی حدادعادل در بازدید از نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» 
 اظهار کرد: بخش‌های مختلف این نمایشگاه متناسب با زیارت، حضرت رضا(ع) و ماه مبارک رمضان طراحی شده است. 
وی ادامه داد: زائران و مجاوران در حین عبور از این نمایشگاه، در هر نقطه که دوست دارند توقف می‌کنند، از این رو علاوه‌بر این‌که نمایشگاه جنبه معارفی و فرهنگی دارد، جنبه تماشایی و تفرجی هم دارد. 
رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: من به شخصه در بازدید از بخش‌های گوناگون نمایشگاه احساس خستگی نکردم و در چهره دیگر بازدیدکنندگان آن نیز حس رضایت و آرامش را دیدم.  
وی اضافه کرد: در نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» شاهد فعالیت جلدسازان و خوشنویسان در مقابل دیدگان زائران و مجاوران هستیم و یا در بخش دیگری از آن، یک هنرمند نمایش اجرا می‌کند، بی‌شک وجود چنین بخش‌های زنده‌ای موجب جذب بیشتر مردم به این نمایشگاه می‌شود. 
حداد عادل خاطرنشان کرد: دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه، زحمات بسیاری را برای طراحی و برگزاری آن کشیده بودند و من به سهم خود از آنان تشکر می‌کنم. 
گفتنی است، طراحی و اجرای نمایشگاه «بهار حرم، بهار زندگی» در مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی انجام شده است و مؤسسات و مراکز زیرمجموعه سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی میزبانی از زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) را تا دهم فروردین 1403 از ساعت 10:30 تا 24، در این نمایشگاه برعهده دارند.
تاريخ: ۱۴۰۳/۱/۷