مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره هنری «گنجینه مِهر» تمدید شد

 مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره هنری «گنجینه مِهر» تمدید شد

رئیس نخستین جشنواره هنری «گنجینه مِهر» از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 30 بهمن ماه 1402 خبر داد. 
امیرمهدی حکیمی همزمان با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان نخستین جشنواره هنری گنجینه مهر و درخواست تمدید، اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره تمدید مهلت دریافت آثار جشنواره را تصویب کرد و از شرکت‌کنندگان خواست تا ثبت‌نام و ارسال آثار خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. 
وی افزود: فراخوان جشنواره گنجینه مهر به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با همکاری دانشگاه هنر، ششم آذرماه 1402 در تهران اعلام شده بود و اهل هنر تا یکم بهمن ماه فرصت داشتند مراحل ارسال آثار خود را به جشنواره از طریق سایت آن انجام دهند که این زمان تا پایان بهمن ماه تمدید شد.  
در ادامه مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی گفت: این جشنواره با موضوع «هویت‌بخشی به اسباب زندگی با الهام از نمادهای رضوی» در راستای کشف استعدادها، محصولات و ایده‌ها با توجه به گنجینه عظیم هنری در آستان قدس رضوی با حضور هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، مراكز و مؤسسات هنری در حال برگزاری است. 
حکیمی اضافه کرد: جشنواره گنجینه مهر شامل چهار بخش «نقشی برای زندگی»، «در جست‌وجوی هویت»، «محصولات هنری» و «طرح و ایده» می‌شود. 
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره گنجینه مهر می‌توانند به وب‌سایت آن به نشانی «https://mehrfestivart.ir» مراجعه کنند یا با دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در مشهد مقدس، خیابان کوهسنگی 17، پلاک 14، مکتب هنر رضوان با شماره تلفن 05138467644 تماس بگیرند.
تاريخ: ۱۴۰۲/۱۱/۷