به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛ فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی «ایران من» ویژه کودکان و نوجوانان

 به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛ فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی «ایران من» ویژه کودکان و نوجوانان

در آستانه دهه فجر، مسابقه بزرگ نقاشی «ایران من» ویژه کودکان و نوجوانان توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود. 

 این مؤسسه در ادامه برگزاری برنامه‌های مناسبتی خود ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در مجتمع فرهنگی و هنری خواجه‌ربیع مشهد و با هدف گرامیداشت ایام چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی «ایران من» کرد. 
در این مسابقه کودکان و نوجوانان 8 تا 18 سال باید آثار نقاشی در موضوعات ایران، دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با تکنیک‌های آزاد خلق کرده و این آثار را تا 7 بهمن ماه 1402 به صورت حضوری به واحد آموزش این مجتمع فرهنگی و هنری تحویل دهند. 
قطع آثار نباید از A3 بزرگتر باشد. همچنین نوشتن نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره تماس در پشت برگه نقاشی الزامی است. 
نمایشگاهی از آثار مسابقه بزرگ نقاشی ایران من در صبح پنجشنبه 12 بهمن ماه در محل مجتمع فرهنگی و هنری خواجه‌ربیع برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه از 8 نفر از برگزیدگان مسابقه با اهدای جوایز نقدی تقدیر می‌شود. 
این خبر حاکی است، به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برنامه‌های متنوع هنری و ادبی با محوریت مکتب هنر رضوی در طول سال به ویژه مناسبت‌های ملی و مذهبی برگزار می‌شود.
شایان ذکر است، مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) با هدف ارائه خدمات فرهنگی هنری به مردم منطقه کم‌برخوردار خواجه‌ربیع مشهد توسط آستان قدس رضوی در خیابان خواجه‌ربیع 23 بنا نهاده شده است.
تاريخ: ۱۴۰۲/۱۱/۳