همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام شد؛ برگزاری رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد

  همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام شد؛ برگزاری رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)»  در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد. 
این رویداد هنری ششم آذرماه 1402 به مناسبت بزرگداشت ایام شهادت بی بی دو عالم صدیقه طاهره(س) با حضور استاد علیرضا بهدانی مدرس و هنرمند برجسته رشته نقاشی‌خط مشهد و جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان دوره اول دخترانه امام رضا(ع) واحد 12 منطقه تبادکان در پایه‌های تحصیلی مختلف انجام شد. 
در این برنامه که در ساحت‌های سیاسی اجتماعی، عبادی اخلاقی و زیبایی شناختی هنری برگزار شد، 14 دانش‌آموز هنرمند جریان‌ساز ظهور با حضور استاد بهدانی به خلق آثاری مزین به نام‌های مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) پرداختند و با در آمیختن عشق و هنر، ساعاتی نورانی را تجربه کردند.
همچنین در آینده نزدیک آثار این هنرآموزان در قالب برپایی نمایشگاهی در معرض دید بازدیدکنندگان به ویژه خانواده‌های آنان قرار خواهد گرفت. 
این خبر حاکی است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) واقع در خیابان خواجه‌ربیع 25 و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان منطقه خواجه‌ربیع به ویژه با همکاری مدارس منطقه در تلاش است تا زمینه رشد و پیشرفت این نسل آینده‌ساز جامعه را فراهم کند. 
شایان ذکر است، به همت این مؤسسه برنامه‌های متنوع هنری و ادبی با محوریت مکتب هنر رضوی در طول سال به ویژه مناسبت‌های ملی و مذهبی برگزار می‌شود.
تاريخ: ۱۴۰۲/۹/۷