اجراهای زنده شعر و سرود در جوار حرم مطهر رضوی در روز زیارتی امام رضا(ع)

  اجراهای زنده شعر و سرود در جوار حرم مطهر رضوی در روز زیارتی امام رضا(ع)


به مناسبت روز زیارتی امام رضا(ع)، با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و رادیو زیارت، شعر و سرود در محل صحنه ویژه مراسم در جوار حرم مطهر رضوی به صورت زنده اجرا می‌شود.  

همزمان با بعدازظهر دوشنبه، 23 ذی‌القعده؛ روز زیارتی امام رضا(ع)، به همت رادیو زیارت برنامه‌های مناسبتی در محل صحنه ویژه برگزاری مراسم در مسیر منتهی به بارگاه ملکوتی رضوی در خیابان نواب صفوی، برگزار می‌شود.
در این راستا، گروه سرود «جوانه‌ها» مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به منظور همکاری با رادیو زیارت از ساعت 16 تا 18، سرودهای رضوی در این محل اجرا می‌کند.
 ابوالفضل عصمت‌پرست و شهریار سنجری؛ دو شاعر مطرح خراسان رضوی نیز از سوی این مؤسسه برای شعرخوانی در این صحنه ویژه برگزاری مراسم دعوت شدند.
همچنین واحد هنرهای دیداری و شنیداری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، مجموعه‌ای از پادکست‌های تولید شده این مؤسسه با مضامین رضوی را در اختیار رادیو زیارت جهت پخش قرار داده است.
شایان ذکر است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با محوریت مکتب هنر رضوی و در راستای اشاعه فرهنگ و معارف رضوی، برنامه‌های متنوع هنری و ادبی در ادوار و مناسبت‌های مختلف سال برگزار می‌کند.
تاريخ: ۱۴۰۲/۳/۲۲