معرفی محصولات هنری رضوی در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران

 معرفی محصولات هنری رضوی در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران


مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با معرفی محصولات هنری رضوی با برند «مهر» در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران(ایران اکسپو 2023) در تهران حضور فعال یافت.

این مؤسسه منتخبی از توانمندی‌های بخش بازرگانی خود را در حوزه تولیدات محصولات هنری رضوی از 17 اردیبهشت 1402، به مدت چهار روز در غرفه 120 متری این آستان مقدس در سالن 35 ویژه توانمندی‌های حوزه صنایع دستی ایران در این نمایشگاه معرفی کرد.
نزدیک به 100 محصول برند مهر که به طور اختصاصی با بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان و تولیدکنندگان همکار با مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با محوریت «مکتب هنر رضوی» طراحی و تولید شده است، در این نمایشگاه در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
بازرگانان و تجاری از داخل و خارج کشور از جمله هیئت‌های تجاری از کشورهای عمان، عراق، چین، لبنان، ازبکستان، روسیه و... از این غرفه بازدید کردند و محصولات تولیدی این مؤسسه مورد توجه آن‌ها قرار گرفت.
نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین رویداد صادراتی کشور به شمار می‌آید که با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران و حضور تجار و بازرگانانی از 80 کشور دنیا در بخش‌های مختلف برگزار شده است.
شایان ذکر است، پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران تا 20 اردیبهشت ماه، از ساعت 9:30 تا 17 در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، پذیرای بازدیدکنندگان است.

تاريخ: ۱۴۰۲/۲/۲۰