نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه " یاد استاد "

 نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه " یاد استاد "

آیین افتتاحیه نمایشگاه "یاد استاد " ، نمایشگاه آثار خوشنویسی و نقاشی  زنده یاد علی اکبر ابراهیم زاده شامگاه گذشته  با حضور جمعی از اساتید خوشنویسی و نگارگری هم دوره ایشان در نگارخانه رضوان برگزار شد . 
در این نمایشگاه که به همت فرزندان ایشان و با حمایت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی برگزار شده است  21 اثر خوشنویسی به خط نستعلیق و چهار اثر نقاشی با تکنیک آب مرکب  از آثار زنده یاد استاد علی اکبر ابراهیم زاده به نمایش گذاشته شده است . 
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه  استاد موسوی قوچانی به عنوان اولین استاد ایشان و جمعی از دوستان و هم دوره ای های ایشان  به ایراد سخنرانی پرداختند . 
میترا ابراهیم زاده که بعد از پدر قلم ایشان را زمین نگذاشته و خوشنویسی را ادامه داده است  و اکنون متولی این نمایشگاه شده است ضمن تشکر از موسسه آفرینشهای هنری افزود : حمایت و همراهی موسسه آفرینشهای هنری در برگزاری این نمایشگاه و نمایشگاه هایی از این دست  قوت قلب همه خوشنویسان و هنرمندان استان است . 
استاد علی اکبر ابراهیم زاده در سال 1380 در سن 44 سالگی دار فانی را وداع گفت ؛ وی از سال 57 خوشنویسی را به صورت حرفه ای ادامه داده و در زمان فوت ایشان رئیس انجمن خوشنویسان چناران بود .
این نمایشگاه تا روز پنجشنبه 26 آبان ماه در نگارخانه رضوان واقع در کوهسنگی 17 دایر است و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 9 الی 13 و 16 الی 19 از این نمایشگاه دیدن نمایند . 
تاريخ: ۱۴۰۱/۸/۲۲