جشن «شکوه ولایت» در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) برگزار شد

  جشن «شکوه ولایت» در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) برگزار شد

به مناسبت عید غدیرخم، جشن «شُکوه ولایت» توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد.

این جشن با هدف گرامی‌داشت عید سعید غدیر و انتقال شور و نشاط معنوی ایام دهه ولایت به خانواده‌های ساکن در منطقه کم‌برخوردار خواجه‌ربیع مشهد با حضور بیش از 400 نفر از شهروندان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در مدت نزدیک به دو ساعت بعدازظهر روز گذشته در فضای باز این مجتمع اجرا شد.
اجرای سرودهای زنده به مناسبت این ایام خجسته توسط گروه سرود نوجوان، مداحی در مدح حضرت علی(ع) و برگزاری مسابقه ویژه کودکان، از جمله برنامه‌های این مراسم به شمار می‌آید.
خلق یک اثر نقاشی‌خط با محوریت «حدیث غدیر» در ابعاد 100 در 100 سانتی‌متر توسط استاد علیرضا بهدانی؛ هنرمند برجسته مشهدی، از دیگر برنامه‌های جشن شکوه ولایت این مجتمع بود.
در پایان مراسم نیز نوای سرود «سلام فرمانده» با هم‌خوانی گروه سرود نوجوان و شرکت‌کنندگان حاضر در جشن در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) طنین‌انداز شد.
این مجتمع با هدف ارائه خدمات فرهنگی هنری به مردم منطقه کم‌برخوردار خواجه‌ربیع مشهد توسط آستان قدس رضوی بنا نهاده شده و در حال حاضر با برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع، نمایشگاه، کارگاه‌ و جشن‌های مناسبتی واقع در خواجه‌ربیع 23 فعالیت می‌کند.
تاريخ: ۱۴۰۱/۴/۲۹