"کریم‌آباد"؛ محصولی جدید از مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس

 "کریم‌آباد"؛ محصولی جدید از مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس

همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع)، نماهنگ «کریم‌آباد» از آثار تولیدی مشترک سازمان سینمایی سوره حوزه هنری و مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برای نخستین بار از شبکه سه سیما پخش شد.  
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، این اثر به مناسبت پانزدهم ماه مبارک رمضان؛ سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) با محوریت سیره عملی این اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در نقطه صفر مرزی و در میان عشایر کشور با نقش‌آفرینی سجاد دیرمینا و الهام طهموری تصویربرداری شده است. کریم‌آباد، روایتی متفاوت از خدمت یک زوج جوان به کودکان عشایر را به نمایش می‌گذارد.  
نماهنگ کریم‌آباد به کارگردانی محمدصادق رمضانی مقدم و تهیه‌کنندگی مجتبی احسانی و هاشم مسعودی در مدت حدود 8 دقیقه تولید شده است. حسین مؤدب، محسن جهانی، سعید آتانی و مسعود سخاوت‌دوست نیز به ترتیب سرودن شعر، نویسندگی اثر، خوانندگی شعر آن و آهنگسازی نماهنگ را برعهده داشتند.
مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، آثار متنوعی از جمله سرود و نماهنگ تولید می‌کند که این آثار از صدا و سیما و همچنین شبکه‌های مجازی پخش می‌شود.

تاريخ: ۱۴۰۱/۱/۲۹