پوستر دهه كرامت رضوي چاپ و رونمايي مي‌شود

  پوستر دهه كرامت رضوي چاپ و رونمايي مي‌شود

معاون هنري موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي از چاپ و رونمايي پوستر ويژه دهه كرامت رضوي توسط اين موسسه خبر داد.
مهدي سيم‌ريز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ستاد خبري جشن‌هاي ميلاد رضوي گفت: اين پوستر نفيس توسط مسعود نجابتي، استاد مطرح خوشنويسي كشور طراحي شده و در حال حاضر در مرحله طلاكوبي قرار دارد.
وي با بيان اينكه موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي همه ساله اقدام به طراحي و چاپ پوستر ويژه ايام ميلاد امام رضا(ع) مي‌كند، عنوان كرد: محوريت محتواي پوستر دهه كرامت امسال رافت و مهرباني حضرت رضا(ع) است و عبارت «يا امام رئوف» به خط كوفي در اين پوستر نوشته و طلاكوبي شده است.
سيم‌ريز با اشاره به اينكه حديثي از حضرت رضا(ع) نيز در پايين اين پوستر نوشته شده است، متذكر شد: پوستر دهه كرامت رضوي پس از چاپ در موسسات فرهنگي آستان قدس رضوي توزيع و در دسترس عموم علاقه‌مندان و هنردوستان قرار خواهد گرفت.
معاون هنري موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي درباره فعاليت واحد رضوان گرافيك موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي گفت: اين واحد تخصصي با جذب هنرمندان مجرب در اين زمينه علاوه بر گرافيك، طراحي و تصويرسازي، چاپ و توليد كتب نفيس را بر عهده دارد.
وي اضافه كرد: همچنين رضوان گرافیک با بهره‌گيري از اساتيد برجسته گرافيست كشور، نسبت به ارائه خدمات گرافيكي، طراحي و توليد پوسترهاي مناسبتي در مجموعه آستان قدس رضوي و ساير نهادها و موسسات فرهنگي هنري فعاليت مي‌كند.
تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۴