مهلت ارسال آثار به خانه دوست پایان یافت

 مهلت ارسال آثار به خانه دوست پایان یافت
مهلت ارسال آثار جشنواره سراسری عکس خانه دوست، اول بهمن ماه 1392 به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، کیارنگ علایی، دبیر جشنواره سراسری عکس خانه دوست با بیان این خبر گفت: بنا بر اعلام قبلی و به منظور رعایت نظم و قواعد مندرج درفراخوان، زمان دریافت آثار ارسالی به این جشنواره در ساعت 24 اول بهمن ماه به اتمام رسید.
وی با اشاره به استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان افزود: در این مرحله تعداد هفت هزار و 140 اثر از یک هزار و 245 نفر شرکت کننده از 105 شهر کشور به دبیر خانه جشنواره رسیده است.
علایی ادامه داد: داوری این آثار روزهای 17 و 18 بهمن ماه  جاری توسط دکترمحمد ستاری، سیف الله صمدیان، دکتر مهدی مقیم نژاد، مجید ناگهی و عباس کوثری انجام می شود و نتایج مربوطه 20 ماه جاری از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
دبیر جشنواره عکس خانه دوست خاطر نشان کرد: پس از مراحل داوری، یکصد اثر برگزیده به نمایشگاه راه پیدا می کند و درکتابی با همین عنوان به چاپ خواهد خواهد رسید که از کلیه آثار منتخب به صورت حق التالیف تقدیر می گردد.
شایان ذکراست محورهای این جشنواره در 4 بخش زیارت ، آزاد با محوریت زیارت، زیارت گاه های ایران و موبایل بوده و نمایشگاه آثار مذکور، نیمه اسفند ماه در نگارخانه رضوان برگزار می گردد.تاريخ: ۱۳۹۲/۱۱/۲