سفر با پروانه ها ادامه دارد

 سفر با پروانه ها ادامه دارد
سومین طرح تلفیقی "همسفر با پروانه ها" که در دور اول اجرا با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان مشهدی همراه بود، تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، مهدی سیم ریز،  مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با اعلام این خبر گفت: پس از اجرای موفق این طرح در ماه های مهر و آبان سال جاری و در پی استقبال شایان توجه کودکان، نوجوانان و مراکز فرهنگی آموزشی طرح "همسفر با پروانه ها" پس از وقفه کوتاهی که در دهه اول محرم و به منسبت ایام عزاداری حضرت اباعبدا.. الحسین (علیه السلام) داشت از دوم آذرماه آغاز و تا پایان ماه ادامه می یابد.
وی افزود: طرح تلفیقی "همسفر با پروانه ها"  در پی اجرای موفق طرح های پیشین در سال گذشته با موضوع سیره و روش زندگانی امام رضا (علیه السلام) و همچنین آداب زیارت برای گروه سنی" ب" و "ج  "پیش بینی شده است .
مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی ادامه داد: این طرح پنج بخشی شامل کارگاه عروسک و عروسک گردانی، نمایش سایه ای با موضوع یکی از کرامات امام رضا (علیه لسلام)، پرده خوانی دو نمایشگاه دو بعدی و نمایش عروسکی می باشد .
مهدی سیم ریز افزود : این طرح، به سفارش موسسه آفرینش های هنری آستان قدس، در مجتمع امام خمینی (ره) برنامه ریزی شده و با کارگردانی کلی محمد جهانپا اجرا می شود .
شایان ذکر است بازدید از این طرح رایگان بوده و علاقمندان می توانند برای هماهنگی بازدید با شماره تلفن 7416660 تماس برقرار کنند.

تاريخ: ۱۳۹۲/۹/۶