برند مهر حامی هنرمندان صنایع دستی کشور

 برند مهر حامی هنرمندان صنایع دستی کشور

مدیر بازرگانی موسسه آفرینشهای هنری : برند مهر نگاهی خاص در جهت  حمایت از هنرمندان صنایع دستی کشور دارد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری سعید جعفر نژاد مدیر بازرگانی موسسه آفرینشهای هنری در حاشیه نمایشگاه و کارگاه های برگزار شده در استان سمنان گفت : این نمایشگاه و کارگاه های آن حاصل همکاری میان اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، کانون‌های خدمات رضوی استان سمنان و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی است که با هدف  ترویج بیشتر فرهنگ رضوی در میان هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان انجام‌گرفت.
سعید جعفر نژاد ، مدیربازرگانی موسسه آفرینشهای هنری افزود: با توجه به رویکرد جدید موسسه آفرینشهای هنری در تولید آثار هنری با نگاه ویژه به مضامین رضوی در برند مهر(محصولات هنری رضوی )، بخشی از تولیدات صنایع دستی هنرمندان استان سمنان با مضمون رضوی  به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ارسال تا از طریق شبکه فروش این موسسه در سطح کشور توزیع گردد.
وی در ادامه از خرید بالغ‌بر 10 میلیارد ریال از هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان خبر دادو افزود : خرید و ثبت سفارش از هنرمندان بیش از 15 رشته صنایع‌دستی استان سمنان به مبلغ 10 میلیارد ریال باهدف حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی، رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و معرفی صنایع‌دستی استان سمنان انجام شد .
جعفرنژاد افزود: هدف از بازدید از کارگاه‌های صنایع‌دستی، بهبود بازاریابی، ساماندهی علمی فروش و عرضه صنایع‌دستی استان سمنان با محتوای رضوی در شبکه فروش آستان قدس رضوی است.
نمایشگاه "دست آفریده هایی به عشق امام رئوف" طی دهه ولایت با همکاری موسسه آفرینشهای هنری و با حضور هنرمندان صنایع دستی استان سمنان در شهرهای سمنان ، شاهرود ، دامغان و مهدی شهر برگزار شد .

تاريخ: ۱۴۰۲/۴/۱۴