تولید دو نماهنگ ویژِه ایام پایانی ماه صفر در واحد رسانه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی

  تولید دو نماهنگ ویژِه ایام پایانی ماه صفر در واحد رسانه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی
اشتیاق جاده های خراسان برای شنیدن صدای پای زائرانی که به سوی نگین این دیار سفر می کنند موضوع نماهنگی کوتاه است که به همت واحد رسانه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی آماده و برای پخش در فضای مجازی منتشر شده است . 
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی این نماهنگ به نویسندگی و کارگردانی مهدی سیم ریز، نگاهی ویژه به موضوع زائران پیاده دارد که با توجه با شیوع بیماری کرونا در دو سال اخیر کمرنگ تر از سالهای پیش برگزار شده است و روایتگر آرزوی  آرزومندان و ارادتمندان حضرت رضا علیه السلام برای توفیق حضور دوباره درمراسم پیاده روی به سوی حرم مطهر هشتمین امام شیعیان است . 
همچنین موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در نظر دارد به منظور اشاعه فرهنگ رضوی مجموعه ای از آیات وروایات منتسب به امام هشتم را به صورت موشن گرافی آماده و از طریق فضای مجازی منتشر نماید ؛«برترین مردمان نزد پیامبر کسانی بودند و منزلت کسانی نزد او افزون‌تر بود که بیشتر به یاری و غمخواری دیگران می‌پرداختند»، ؛ اولین حدیث ارائه شده در این  مجموعه بود که همزمان با ایام پایانی ماه صفر آماده و منتشر گردید.
شایان ذکر است ، تولیدات رسانه ای موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در صفحه اینستاگرام و آپارات این موسسه به آدرس aqart.ir منتشر می گردد .
تاريخ: ۱۴۰۰/۷/۱۴