آغاز نام‌نویسی دوره‌های آموزش تخصصی هنر ویژه تابستان 1400

 آغاز نام‌نویسی دوره‌های آموزش تخصصی هنر ویژه تابستان 1400

جواد براتی، مسئول مکتب هنر رضوان در این باره در گفت‌وگو با روابط عمومی در این باره اظهارکرد: این دوره‌های تخصصی هنری در رشته‌های خوش‌نویسی(نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و کوفی)، خط تحریری، نقاشی‌خط، نقاشی، نقاشی و خلاقیت کودک، طراحی، نگارگری، تذهیب، گل و مرغ، عکاسی، ویرایش عکس، عکاسی و ویرایش با موبایل، تصویربرداری و تدوین با موبایل، موشن گرافیک، انیمیشن(طراحی شخصیت، مدل‌سازی شخصیت‌های سه بعدی) برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی مکتب هنر رضوان با توجه به محدودیت‌های دوران مقابله با بیماری کرونا با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود، ادامه داد: این دوره‌ها با بهره‌گیری از استادان برجسته و منتخب کشور برای گروه‌های سنی مختلف، از شش سال به بالا، به صورت خلاقیت محور و با شرایط ویژه برپا می‌شود.

براتی درباره ارائه خدمات آموزش مجازی هنری این مؤسسه نیز گفت: در حال تدوین و راه‌اندازی بستری مجازی در قالب یک مرکز آموزشی آنلاین تخصصی برای ارائه آموزش دوره‌های هنری هستیم به گونه‌ای که مخاطب پس از ورود و نام‌نویسی در این بستر به عنوان یک هنرجوی رسمی امکان بهره‌مندی از دوره‌های مختلف آموزشی، رفع اشکال توسط استادان و ارائه نمونه کارها را دارد.

وی با اشاره بر اینکه دوره‌های آموزشی مکتب هنر رضوان از ابتدای تیر آغاز خواهد شد، افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره‌ها می‌توانند به این مرکز آموزشی هنری مشهد واقع در خیابان کوهسنگی 17، شماره 14، مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 76 و 38423575- 051 تماس حاصل کنند.

همچنین هنردوستان می‌توانند برنامه‌های مختلف مکتب هنر رضوان را به ویژه در حوزه هنرهای اسلامی- ایرانی از طریق صفحه اینستاگرام آن به نشانی rezvan_artschool@ دنبال کنند.

 

تاريخ: ۱۴۰۰/۳/۲۴