به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ کلیپ‌های تلفیقی «انقلاب در آیینه حرم» تولید شد

 به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ کلیپ‌های تلفیقی «انقلاب در آیینه حرم» تولید شد

به گزارش روابط عمومی ، این کلیپ‌ها به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت نقش حرم مطهر رضوی در انقلاب سال 57، به روایت دو هنرمند تصویربردار و نقاش از حوادث آن روزهای انقلاب زیر نظر واحد رسانه مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در پنج قسمت سه تا چهار دقیقه‌ای تولید و ضبط شده بود.
مجموعه «انقلاب در آیینه حرم» از جمله برنامه‌های مصاحبه محور به شمار می‌رود که سه قسمت آن به گفت‌وگو با علی اصغر نعیم‌آبادی، فیلمبردار انقلاب و خادم حرم مطهر رضوی و دو قسمت دیگر نیز به گفت‌وگو با علیرضا خالقی، نقاش انقلاب اختصاص دارد.
در این کیلپ‌ها با استفاده از تلفیق روایت این دو هنرمند که در زمان انقلاب با هنر تصویربرداری و نقاشی خویش، نقش برجسته‌ای در جریان تظاهرات آن زمان ایفا کرده‌ بودند و همچنین تصویرهای آرشیوی از حوادث پیش از انقلاب مشهد، به وقایع مهمی چون 29 آبان ماه 57، عاشورای 57 و... پرداخته شده است.
لازم به ذکر است، واحد رسانه مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با تهیه تولیدات مختلف همچون نماهنگ و کلیپ، در راستای اشاعه فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی فعالیت می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های متنوع این مؤسسه را از طریق صفحه اینستاگرام آن به نشانی aqart.ir@ دنبال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۱۱/۲۷