آثار آیینی در نوزدهمین جلسه مجازی انجمن‌های شعر رضوی بررسی شد

 آثار آیینی در نوزدهمین جلسه مجازی انجمن‌های شعر رضوی بررسی شد

به گزارش روابط عمومی ، این محفل ادبی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی روز گذشته در رواق دعبل حرم مطهر رضوی برگزار و به صورت زنده(live) برای مخاطبان در صفحه اینستاگرام این انجمن پخش شد.
نوزدهمین جلسه مجازی انجمن‌های شعر رضوی سراسر کشور با حضور محمد جواد غفورزاده «شفق» استاد جلسه و یوسف بینا مجری کارشناس همراه با شعرخوانی سیدناصر فضائلی و علی اصغر شکفته از اعضای انجمن شعر رضوی مشهد و مجتبی نظام‌آبادی از بردسکن و عضو انجمن شعر رضوی کاشمر برگزار شد.
شاعران حاضر در این برنامه، اشعار آیینی به ویژه رضوی خود را در قالب‌های مختلف همچون غزل و رباعی به صورت حضوری یا تلفنی به پیشگاه حضرت رضا(ع) تقدیم کردند. سپس این اشعار توسط استاد و مجری کارشناس جلسه مورد بررسی و نقد قرار گرفت.
این جلسه با معرفی کتاب «روضه رضوان»؛ عرض ارادت شاعران اهل سنت به ساحت حضرت رضا(ع) که به سفارش انجمن ادبی رضوی توسط سیدهادی میرآقایی پژوهشگر ادبی در سال 1394 چاپ شده است، به پایان رسید.
اهل شعر و ادب می‌توانند برنامه‌‌های انجمن ادبی رضوی را به ویژه در دوران رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی از طریق صفحات آن در شبکه‌های مجازی مختلف همچون پیام‌رسان بله و اینستاگرام به نشانی anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۸/۱۰