نمایشگاه عکس های منتخب سوگواره بین المللی «مهر محرم» افتتاح شد

 نمایشگاه عکس های منتخب سوگواره بین المللی «مهر محرم» افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ، مهدی قیصری نیک، معاون امور موزه های آستان قدس رضوی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 40 قطعه عکس منتخب از هنرمندان داخلی و خارجی با موضوع پیاده روی اربعین و آیین های سوگواری در معرض نمایش قرار گرفته است.
وی گفت: از این تعداد 34 تک عکس و 6 مجموعه عکس به نمایش در آمده است که 8 عکس متعلق به عکاسان خارجی و مابقی متعلق به عکاسان داخلی است.
وی پوریا بیات، علی صحبتی، مرضیه فریدپور، مهران آقایی، حسین توحیدی فرد، مجتبی گیتی نژاد، داوود ایزدپناه، محبوبه ساات علوی، ساسان جوادنیا، مرتضی صالحی، جابر غلامی، علیرضا آخوندزاده طزرجانی، مجید حجتی، محمد اخلاقی، مهدی جعفری، مسعود محقق، محمد امین نجفی اله ملائی، حسین حاجیلری، محمد ابراهیمی، امیر عنایتی را از جمله عکاسانی عنوان کرد که عکس های برگزیده آن ها به صورت تک عکس در این نمایشگاه در معرض نمایش قرار داده شده است.
قیصری همچنین مهناز نرویان، حمید وکیلی، سید مهدی هاشمی، حسین حاجیلری، فرج الله رمضانی و علی ابک را عکاسانی عنوان کرد که تصاویر برگزیده آنان در بخش مجموعه عکس این نمایشگاه به نمایش در آمده است.
قیصری، عکس های به نمایش در آمده در نمایشگاه مهر محرم را مجموعه ای از آثار منتخب دوازدهمین سوگواره مهر محرم در سال 98 عنوان کرد که آیین های ملی، استان سمنان، استان خراسان رضوی، راهپیمایی اربعین و بین المللی را پوشش داده است.
گفتنی است علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند در نگارخانه رضوان موزه مرکزی آستان قدس رضوی واقع در صحن کوثر حرم مطهر رضوی حضور به هم رسانند.
این نمایشگاه از نیمه مهر 99 تا پایان مهر ماه همه روزه از ساعت 8 الی 17 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

تاريخ: ۱۳۹۹/۷/۱۶