از سوی انجمن ادبی رضوی، عصر شعرهای مجازی «ملکوت هشتم» ویژه دهه کرامت برگزار می‌ شود

 از سوی انجمن ادبی رضوی، عصر شعرهای مجازی «ملکوت هشتم» ویژه دهه کرامت برگزار می‌ شود

به گزارش روابط عمومی ، جلسات عصر شعر ملکوت هشتم به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت رضا(ع) با شعرخوانی شاعران مطرح آیینی کشور در ایام دهه کرامت تا 12 تیر 99 در شهرهای مختلف کشور برپا و به صورت زنده(live) در بستر مجازی اینستاگرام برای مخاطبان پخش می‌ شود.

جلسه شعر زابل جمعه ششم تیر سال جاری از ساعت 18، جلسه شعر گرگان شنبه هفتم تیر ماه از ساعت 17، جلسات شعر شیراز و قزوین نیز یکشنبه هشتم تیر ماه به ترتیب از ساعت 17:30 و 19 برگزار خواهد شد.

 دو عصر شعر ملکوت هشتم شهرهای مشهد و یزد نیز دوشنبه نهم تیر سال جاری به ترتیب از ساعت 18 و 21 همچون دیگر جلسات به صورت مجازی برپا می‌ شود.

همچنین محفل شعر مجازی ملکوت هشتم طبس سه شنبه 10 تیر ماه از ساعت 21 میزبان شاعران مطرح آیینی خواهد بود. این جلسات عصر شعر مجازی در دو شهر بجنورد و کرمانشاه نیز در چهارشنبه و پنج شنبه 11 و 12 تیر 99 از ساعت‌ 18 برگزار می ‌شود.

برگزاری عصر شعر‌های مجازی ملکوت هشتم ویژه دهه کرامت سال جاری در چهارم تیر ماه به میزبانی شهر کاشمر آغاز شده است.

اهل شعر و ادب از طریق صفحه اینستاگرام انجمن ادبی رضوی به نشانی anjoman_adabi_razavi@ می‌ توانند در عصر شعرهای ملکوت هشتم به صورت مجازی حضور به هم رسانند.

لازم به ذکر است، انجمن ادبی رضوی با توجه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دوران مقابله با بیماری کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری جلسات حضوری انجمن ‌های شعر رضوی در سراسر ایران، برنامه ‌های مختلف خود را به‌ صورت مجازی برگزار می‌ کند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۴/۸