فهرست راه‌یافتگان اردوی کشوری عکاسی ایام پایانی صفر اعلام شد

 فهرست راه‌یافتگان اردوی کشوری عکاسی ایام پایانی صفر اعلام شد

جواد براتی در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری ابراز کرد: این اردوی عکاسی با حضور جمعی از عکاسان منتخب از سراسر کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه، پنجم و ششم آبان 1398 با محوریت عکاسی از زائران پیاده رضوی در مشهد برگزار می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه مدعوین به این اردوی عکاسی ایام پایانی ماه صفر بر اساس رزومه و شرح فعالیت‌های پنج ساله اخیرشان، گزینش شدند، افزود: سوابق عکاسی متقاضیان این اردو با حضور سید جلیل حسینی زهرایی، فرامرز عامل بردبار، غدیر وقاری شورجه، شرمین نصیری و صادق ذباح بررسی شد و حدود 70 نفر برای حضور در اردو انتخاب و معرفی شدند.
دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست گفت: افراد منتخب اردو، عصر روز شنبه چهارم آبان ماه توسط دبیرخانه جشنواره پذیرش می‌شوند تا در روزهای پنجم و ششم آبان سال جاری از زائرین پیاده رضوی عکاسی کنند. این عکاسان در این مدت مهمان آستان قدس رضوی خواهند بود.
براتی بیان کرد: مهنوش اورک از اهواز، محمدرضا بهمرام از اهر، محمد عظیم مایلی از بندرعباس، نگین محمدی‌فرد از اصفهان، فرهاد زرگریان اهری از اهر، فرزانه چخماق‌ساز از شیراز،علی نجات‌بخش اصفهانی از اصفهان، هادی دهقان‌پور از زاهدان، مجید حجتی از اصفهان، ابوالقاسم عزیزی از قم، ابوالفضل برنا از زاهدان،احسان جزینی از اصفهان، آرش اشکر از شیراز و امیر عنایتی از تربت حیدریه، از جمله عکاسان مدعوی این اردو به شمار می‌روند.
وی ادامه داد: آرزو صادقی نجف‌آبادی از اصفهان، امیر صادقیان از شیراز، امیر قادری از اراک، امیرمهدی نجفلو شهپر از همدان، امین پاسی شیرازی از شهرکرد، بهنام نصری از اصفهان، پیمان بالایی دوگاهه از قزوین، جابر غلامی از اراک، حامد اخلاقی از شیراز، حسین خسروی از شیراز، حسین محبی از فارس، حمید عزیزی خانقاهی از سنقر، حمیدرضا امیری متین و حمیدرضا بهمنیار از بجنورد، از دیگر شرکت‌کنندگان این اردو هستند.
دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست افزود: همچنین می‌توان به دانیال فرهادی از بجنورد، داوود کهن ترابی از البرز، رضا عزیزی از تبریز، رضا کامران سامانی از چهارمحال بختیاری، سحر رحمدل از تبریز، سحر شمسی‌پور از چهارمحال بختیاری، سیروس سروری از بیرجند، طاهره رخ بخش زمین از شیراز، علی اصغر یوسفی از اراک، علی اکبر مطلوبی از تبریز وعلی حسن‌زاده از لامرد، اشاره کرد.
وی گفت: از دیگر مدعوین اردوی عکاسی ایام پایانی صفر می‌توان از علی شهسواری از تبریز، علی کریمی از اراک، فاطمه جداری فریدی از تبریز، فرناز مطلوبی از تبریز، فهیمه اکبری از تهران، محمد مهدی ورال از قم، مریم ابوالحسینی‌پور اشگزر از شاهرود، مریم آل مومن دهکردی از شهرکرد، مژگان جعفری از رشت، مصطفی ابیداوی از اهواز، مسعود بیات از همدان، ملیحه سادات ذاکر رضوی از کیش و مهدی خادم القرآنی از اصفهان، نام برد.
براتی ادامه داد: مهدی سپهری از زنجان، مهلا جنابی از کرمان، میلاد پناهی از شیراز، مینا نوعی نوشهر از تبریز، امیرحسین کمالی از اصفهان، نیلوفر مردی‌ها از اصفهان، سید شهابالدین منتظری از اصفهان، زهره لک از تهران، سعید قاسمی، علی خوانین از شیراز، الیاس حقیقت از لامرد، محمد آهنگر از اهواز و احمد تاجی از چهار محال و بختیاری، از جمله عکاسان منتخب برای حضور در این اردو هستند.
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هفتمین دوره جشنواره ملی عکس خانه دوست می‌توانند به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.aqaks.ir مراجعه کنند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۸/۶