اردوی مستندسازی جشنواره «فیلم مستند بهشت» در مشهد برگزار می‌شود

 اردوی مستندسازی جشنواره «فیلم مستند بهشت» در مشهد برگزار می‌شود

مصطفی یوسف‌زاده در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری ضمن اعلام این خبر، بیان کرد: دبیرخانه دومین جشنواره فیلم مستند بهشت این اردوی مستندسازی را در راستای اهداف خود و به منظور استفاده در خور و شایسته مستندسازان از فضای زائران پیاده رضوی و ارتباط بهتر با موضوع مرتبط با جشنواره در روزهای پنجم و ششم آبان 1398 در مشهد و مسیرهای زائران پیاده رضوی برگزار می‌کند.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان به نام‌نویسی در اردوی مستندسازی جشنواره فیلم مستند بهشت تا دوم آبان ماه سال جاری فرصت دارند مشخصات شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، شماره تماس، شهر محل سکونت و فیلموگرافی خود را به آدرس beheshtfes2@gmail.com ایمیل کنند.
دبیر دومین جشنواره فیلم مستند بهشت گفت: دبیرخانه این جشنواره پس از بررسی رزومه متقاضیان، اسامی راه‌یافتگان به این اردو را اعلام می‌کند.
یوسف‌زاده با بیان اینکه اسکان و تغذیه شرکت‌کنندگان اردو در مشهد به عهده این جشنواره است، افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این اردو می‌توانند با شماره 38445142-051 داخلی 110 تماس بگیرند و یا از شماره همراه 09105853605 برای ارتباط با دبیرخانه جشنواره در فضای مجازی استفاده کنند.
لازم به ذکر است، نخستین جشنواره فیلم مستند بهشت سال گذشته به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار شد. فراخوان دومین دوره آن نیز به زودی از طرف این مؤسسه اعلام خواهد شد.

تاريخ: ۱۳۹۸/۷/۲۸