معرفی کتاب «منتخب جلدهای نفیس؛ از سده چهارم تا چهاردهم هجری قمری» در تهران

 معرفی کتاب «منتخب جلدهای نفیس؛ از سده چهارم تا چهاردهم هجری قمری» در تهران

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری، برپایی مراسم معرفی هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌های شاهکارهای هنری در آستان قدس رضوی همراه با گشایش نمایشگاه «ابزار صحافی و جلدسازی از مجموعه مهدی عتیقی مقدم» شنبه نهم شهریور 1398 ساعت 15 در کتابخانه و موزه ملی ملک بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در پایتخت صورت می‌گیرد.
حمید ملکیان، رضا یساولی و مجید فداییان از کارشناسان برجسته کشور در حوزه هنرهای سنتی و کتاب‌آرایی در این مراسم با محوریت کتاب منتخب جلدهای نفیس؛ از سده چهارم تا چهاردهم هجری قمری و موضوع نمایشگاه سخنرانی خواهند کرد.
این برنامه فرهنگی هنری با همکاری مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در این موقوفه یادگار حاج حسین آقا ملک بزرگ‌ترین واقف تاریخ معاصر ایران برگزار می‌شود.
کتاب منتخب جلدهای نفیس به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در دهه کرامت سال جاری در مرکز بین‌المللی چاپ و نشر آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی شده بود.
کتابخانه و موزه ملی ملک در سال 1316 خورشیدی بر بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) وقف شده است و در حال حاضر همه روزه بجز تعطیلات رسمی، از ساعت 8:15 تا 16:45 (پنج‌شنبه‌ها تا ساعت 15:45)، واقع در تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد(میدان مشق)، آماده میزبانی از علاقه‌مندان است.

تاريخ: ۱۳۹۸/۶/۱۰