یادنامه استاد سید غلامرضا موسوی خطاط در نگارخانه رضوان برگزار می شود

 یادنامه استاد سید غلامرضا موسوی خطاط در نگارخانه رضوان برگزار می شود
همزمان با ایام سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص ) و امام جعفر صادق (ع) یادنامه استاد سید غلامرضا موسوی خطاط در نگارخانه رضوان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، محمد ظریف صدر مسئول مجموعه هنری رضوان با اعلام این خبر افزود : برگ هایی از خاطرات و تاریخ خوشنویسی خراسان رضوی از جمله مجموعه ای از آثار خوشنویسان ایرانی که به ایشان اهدا شده است ، آثار پراکنده ای که به هدیه به شاگردان خود اهدا کرده است ، بریده جراید مصاحبه ها و گزارش ها ، عکسهایی از ادوار مختلف زندگی ایشان و ... در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی در ادامه افزود : استاد سید غلامرضا موسوی خطاط  خوشنویس باشی معتمد آستان قدس رضوی ، کارمند و بازنشسته این آستان و یکی از خوشنویسان پیشکسوت انجمن خوشنویسان و حرم مطهر رضوی  و جزء معدود اساتیدی بوده است که در حرم به تدریس خوشنویسی می پرداخته است .
وی خاطر نشان کرد: مراسم افتتاحیه این یادمان ساعت 17 روز شنبه  3 آذر در نگارخانه رضوان واقع در کوهسنگی 17 برگزار خواهد شد و در ادامه تا پنج شنبه 8 آذر همه روزه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 پذیرای هنرمندان و هنردوستان خواهد بود .
تاريخ: ۱۳۹۷/۹/۱