نگاهی به فعالیت های خادمیاران خوشنویسی

 نگاهی به فعالیت های خادمیاران خوشنویسی

مکتب هنر رضوان میعادگاه برخی از هنرمندان خوشنویس استان است که اکنون ملبس به لباس شیدایی شده اند و به عنوان خادمیار هنری رضوی مفتخر شده اند .
روزهای یک شنبه و پنج شنبه هر هفته فرصتی برای گردهمایی خواهران و برادران  خادمیار خوشنویسی مهیا شده است تا زیر نظر هادی ذوالریاستین که از اساتید بنام استان خراسان است مشق خوشنویسی کنند به امید روزی که خطوط شان بر دیوارهای مساجد و اماکن و ابنیه مذهبی جای گیرد.
هادی ذوالریاستین که سرپرستی خادمیاران خوشنویسی را برعهده دارد درمورد جلسات آموزشی خادمیاران می گوید : روزهای یکشنبه جلسه ویژه خانمها و پنج شنبه ویژه آقایان در نظر گرفته شده است ؛ اغلب شرکت کنندگان دارای مدرک ممتاز و فوق ممتاز هستند البته در میان ایشان مدرسینی  چون جلال رضوی (مدرس انجمن خوشنویسی )نیز حضور دارند که به پر بار شدن کلاسها کمک می کند .
وی می افزاید : در ایام دهه کرامت و در برنامه ای با عنوان حصن حصین خادمیاران خوشنویسی در حرم مطهر رضوی به کتابت احادیث و آیات و  روایات و همچنین اشعار رضوی پرداخته و آثار خود را به زائرین بارگاه منور رضوی پیشکش نمودند.
هادی ذو الریاستین که خود نیز از خادمیاران رضوی است در پایان با یادآوری این نکته که خادمیاری فرصتی برای نزدیک تر شدن به معارف رضوی است می گوید : مسیر برای کسانی که علاقمند هستند بسیار آسان است با مراجعه به سایت /khademyar.aqr.ir  به راحتی می توان به جمع خادمیاران رضوی پیوست .
تاريخ: ۱۳۹۷/۷/۴